U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Zahraniční turnaj v Rakousku 🇦🇹 Bodensee Pokal - Bregenz 2019

Starší přípravka U11 obsadila v konkurenci 24 týmů z Rakouska, Německa, Švýcarska, Francie a Čech 7. místo a to i přes to, že v šesti zápasech nebyla ani jednou poražena. V sobotních zápasech ve skupině dvakrát vyhrála a jednou remizovala s pozdějším vítězem turnaje FC Dornbirn. O postupu ze skupiny rozhodoval po rovnosti bodů počet vstřelených branek a těch měl o něco víc rakouský celek. Na naše svěřence tak v neděli čekala střetnutí o 7. místo, které díky třem vítězstvím také získala.

Výsledky:

Sobota - 8.6.

FK Čáslav - FC Oberrieden 🇨🇭 7:1
FK Čáslav - FC Dornbirn 🇦🇹 0:0
Fk Čáslav - Ingwiller 🇫🇷 4:2

Neděle - 9.6.

FK Čáslav - EJEM 1 🇫🇷 4:1
FK Čáslav - SpVgg Lindau 🇩🇪 2:0
FK Čáslav - FK Tachov 🇨🇿 3:0

Kluci doplatili na krutý herní systém, jinak by umístění bylo jistě o něco lepší..😉

Jedinou kaňkou je zranění kapitána týmu Petra Kováře, kterému přejeme brzké uzdravení! 🤕🙏🏻

Na závěr bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří vytvořili skvělý fanklub a po celou dobu turnaje kluky podporovali! 👍💙