U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Čáslavská esa dělala na turnaji čest svému názvu

Na pohodovou notu se před měsíční vánoční přestávkou naladili fotbalisté čáslavského týmu U12 i jejich rodiče. V neděli 16. prosince jim k tomu dobře posloužil čtyřhodinový rodinný turnaj v hale Bios. Zúčastnilo se ho jedenatřicet hráčů rozdělených do šesti týmů.

I když hlavním cílem klání bylo pobavit se, samozřejmě nemohla chybět ani soutěživá stránka věci. Čest svému názvu dělala Čáslavská esa, která ani jednou neprohrála a úspěšná byla také v závěrečné rozhodující bitvě o první místo s Vlky. Bez porážky prošli turnajem ještě Trpaslíci, jimž čtyři remízy a jedno vítězství stačily na třetí příčku. Na dalších místech se seřadili FC Noskini, Frajeři a Sádráci.

Výsledky turnaje: Sádráci - FC Noskini 1:3, Frajeři - FC Vlci 1:3, Trpaslíci - Čáslavská esa 1:1, Sádráci - FC Vlci 0:5, FC Noskini - Čáslavská esa 0:0, Frajeři - Trpaslíci 1:1, Sádráci - Čáslavská esa 0:2, FC Vlci - Trpaslíci 3:3, FC Noskini - Frajeři 0:0, Trpaslíci - Sádráci 2:1, Čáslavská esa - Frajeři 5:0, FC Vlci - FC Noskini 4:3, Frajeři - Sádráci 5:3, Trpaslíci - FC Noskini 0:0, Čáslavská esa - FC Vlci 5:1.

Pořadí turnaje: 1. Čáslavská esa (A. Jeřicha ml., M. Vilímková, T. Vilímek, M. Vilímek, T. Tlustý) - 11 bodů (skóre 13:2), 2. FC Vlci (S. Ondráčková, J. Nesládek, T. Nesládek, F. Kopecký, M. Tlustý) - 10 bodů (skóre 16:12), 3. Trpaslíci (A. Jeřicha st., L. Hájek, T. Hájek, L. Hájková, E. Gaspri, E. Tlustá) - 7 bodů (skóre 7:6), 4. FC Noskini (D. Dražinovský st., D. Dražinovský ml., A. Gapsri, E. Panýrková, M. Kopecký) - 6 bodů (skóre 6:5), 5. Frajeři (J. Honzíček, F. Honzíček, P. Hájková, M. Hájek, P. Tlustý) - 5 bodů (skóre 7:12), 6. Sádráci (S. Ondráček, L. Ondráček, I. Ondráčková, S. Panýrek, K. Vilímková) - 0 bodů (skóre 5:17).

Rodinný halový turnaj U12 v Čáslavi