U12 Mladší žáci

Cidlina krutě potrestala nečinnost ve druhé třetině

Na Cidlinu, budoucího soupeře v České žákovské lize, narazil čáslavský tým U12 v úterý 28. srpna v závěru letní přípravy. Z výsledkového pohledu nedopadla generálka vůbec dobře, a to hlavně kvůli odevzdanému výkonu v prostřední části hry.

„Nebýt druhé třetiny, možná bychom měli před ostrým ligovým startem s Vlašimí více optimismu, ale takhle jsme viděli, že máme ještě značné rezervy. Hosté byli lepší snad ve všech herních činnostech a například obcházení protihráčů jim nedělalo žádné problémy,“ všiml si čáslavský trenér Luboš Hájek. „Přesto jsme dokázali držet krok, ale v momentě, kdy jsme polevili, bylo zle,“ doplnil.

P. Holý poslal v 16. minutě Čáslav, za kterou poprvé nastoupil M. Krejza z Uhlířských Janovic, do vedení 3:2, ovšem pak přišla protivníkova gólová šňůra, která se po čtyřiceti minutách zastavila na skóre 3:10. Byl to právě P. Holý, kdo nakonec dvěma góly po rychlých samostatných akcích stanovil konečný účet zápasu na 6:12.

Oba soupeři se střetnou opět v sobotu 3. listopadu v Chudonicích u Nového Bydžova. Tam už půjde o ligové body. Kolik jich čáslavští fotbalisté do té doby nastřádají, bude otázkou. Tipnete si?

6 : 12
(3 : 6)

RMSK Cidlina

FK Čáslav - RMSK Cidlina Nový Bydžov 6:12 (3:4, 1:6, 2:2),
branky a asistence Čáslavi: vlastní - 1:0, T. Nesládek (P. Holý) - 2:2, P. Holý (T. Nesládek) - 3:2, T. Nesládek (bez asistence) - 4:10, P. Holý (bez asistence) - 5:12, P. Holý (bez asistence) - 6:12

Čáslav: A. Jeřicha - M. Tlustý, F. Kopecký - D. Dražinovský, T. Hájek, F. Honzíček - E. Panýrková, T. Nesládek. Průběžně střídali: P. Holý, M. Resl, A. Gaspri, I. Ondráčková, M. Krejza, F. Klinkáček, M. Skokan. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: Š. Pipek (Čáslav)