U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Desetiminutová nakládačka v Trutnově dost bolela

Co bylo pro čáslavskou kategorii U12 příznačné pro většinu letošní sezony, se v plné síle ukázalo v pátek 14. června v posledním duelu v Trutnově. Hosty opět postihl totální herní kolaps, vinou něhož inkasovali v závěrečných deseti minutách pět gólů.

„Nevím, jak hráče, ale mě podobné věci dost mrzí. Ještě bych pochopil, že se to může stát jednou nebo dvakrát za sezonu, ale my se takovýmto způsobem připravili o fotbalovou radost opakovaně. Štve mě to už kvůli hráčům. Teď v Trutnově se v obrovském vedru honili osmdesát minut na hřišti, aby z něj pak odešli jako spráskaní koně,“ zalitoval čáslavský trenér Luboš Hájek.

Po dvou vyrovnaných dějstvích se jeho svěřenci nadechovali k tříbodovému zisku, ovšem nakonec se se zlou potáceli. „Podařilo se nám dvakrát zneškodnit jednobrankový náskok Trutnova a v první polovině závěrečné třetiny jsme byli aktivnějším týmem, který chtěl vyhrát. Marek Šic trefil v 76. minutě břevno, ale potom už nám začala zvonit hrana. Trutnov se potřetí ujal vedení, záhy přidal čtvrtou trefu a už to s námi šlo s kopce,“ popsal Luboš Hájek.

Ten tak rozhodně uvítal konec sezony. I vzhledem k velmi početné marodce. Kolik hráčů měl totiž v Trutnově k dispozici, tolik se mu jich hlavně kvůli nemocem a zraněním omluvilo. „Bylo až neuvěřitelné, jak se to sešlo. Podepsalo se to samozřejmě v poslední době i na špatné tréninkové účasti,“ dodal čáslavský kouč.

MFK Trutnov

MFK Trutnov - FK Čáslav 7:2 (1:1, 1:1, 5:0),
branky a asistence Čáslavi: M. Resl (T. Hájek) - 1:1, V. Koryčánek (T. Hájek) - 2:2

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, P. Holý - M. Vilímek, T. Hájek, V. Koryčánek, R. Novotný - M. Čertek. Průběžně střídali: M. Resl, M. Šic, M. Skokan, D. Němec. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: K. Šiling (Trutnov)

Zbývající výsledky: Nymburk - Pardubice 4:3, Hlinsko - Svitavy 2:2, Cidlina Nový Bydžov - Chrudim 6:5, Mladá Boleslav - Hradec Králové 5:4, Kolín - Vysoké Mýto 5:10, Náchod - Vlašim 11:5.