U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Diváky vyvolávané desítky se Chrudim nedočkala

Ze školy rovnou do autobusu a hurá do Chrudimi. Po vítězství s Vlašimí natěšený čáslavský tým kategorie U12 čekalo ve středu 5. září vložené ligové kolo. Začátek zápasu ovšem nezastihl hosty v dobrém rozpoložení a soupeř se brzy dostal do výhody.

Hodnocení trenéra

„Nezvládli jsme úvod utkání, za jedenáct minut jsme si vstřelili tři vlastní góly,“ naznačil čáslavský trenér Luboš Hájek. Přeháněl, ale jinak byla pravda, že jeho svěřenci inkasovali po hrubých chybách velmi laciné branky. Přesto ještě zabojovali a na začátku druhé třetiny se Chrudimi přiblížili na rozdíl jedné trefy.

„Vypadalo to nadějně, ale ve zbytku zápasu jsme už nedokázali skórovat. Naopak jsme byli rádi, že jsme se štěstím ubránili jednociferný výsledek,“ poznamenal Luboš Hájek. „I když opticky předvedl větší kvalitu soupeř, měli jsme z utkání vytěžit víc, určitě se jednalo o hratelného protivníka,“ dodal trenér s tím, že za tři dny v Hradci Králové mladí votroci zřejmě roztočí jiný kolotoč.

9 : 3
(5 : 3)

MFK Chrudim

 

FK Čáslav

Branky

MFK Chrudim - FK Čáslav 9:3 (3:1, 4:2, 2:0),
branky a asistence Čáslavi: A. Gaspri (T. Hájek) - 3:1, F. Honzíček (M. Vilímek) - 4:2, T. Hájek (bez asistence) - 4:3

Sestava

Čáslav: A. Jeřicha - M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, D. Dražinovský, T. Hájek, P. Holý - T. Nesládek. Průběžně střídali: E. Panýrková, F. Honzíček, A. Gaspri, M. Krejza, O. Mlčoch, P. Kovář, I. Ondráčková, M. Resl. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: S. Rázek (Veská)

Zbývající výsledky: Mladá Boleslav - Nymburk 26:1, Náchod - Pardubice 0:12, Svitavy - Kolín 2:6, Cidlina Nový Bydžov - Hradec Králové 2:21, Trutnov - Vysoké Mýto 4:1, Hlinsko - Vlašim 5:2.