U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Dvanáctka zůstala o bod před branami celostátního finále

Bilance dvou výher, čtyř remíz a jedné prohry na postup do celostátního finále nestačila.

O kvalitě turnaje hovoří osm  prvoligových týmů kategorie U12 z Čech i Moravy. Velká většina zápasů byla velmi vyrovnaná.
Oproti mistrovským zápasům nám scházela lehkost v kombinacích a hlavně klid při proměňování šancí. Mrzet nás může, že kdybychom jeden z remízových zápasů proměnily ve vítězství mohli jsme být účastníkem celostátního finále Ondrášovka Cup.

Fotky ze zápasu: https://chesssendrazice.rajce.idnes.cz/Ondrasovka_Cup_2/

Ondrášovka Cup

Jihlava - Čáslav 0:2
Branky: Růžička, Holý

V prvních minutách byl čáslavský brankař třikrát překonán, ale dříve než se míč dokulil do brány zasáhl některý z obránců. Pak se prosadil hostující tým dvěma brankami a zvítězil.

Třebíč - Čáslav 1:1
Branky: Hybler

Vlašim - Čáslav 1:1
Branky: Holý

Havlíčkův Brod - Čáslav 1:1
Branky: Spáčil

Všechny tři remízy měly stejný scénář. Jako první inkasovala Čáslav, která horko těžko vyrovnala.

Táborsko - Čáslav 2:0

Mnoho neproměněných šancí a dva inkasované góly rozhodly o jediné porážce týmu.

Kolín - Čáslav 0:4
Branky: Paták, Spáčil, Koryčánek, Šolta

Jediné jednoznačné vítězství na turnaji.

Líšeň - Čáslav 1:1
Branky: Hybler

Inkasovaná branka a mnoho sil, které stály vyrovnání.

Beránek, Málek - Čertek, Holá, Hybler, Koryčánek, Kubín, Paták, Píška, Resl, Růžička, Spáčil, Šolta, Švanda, Vančura, Vondra