U12 Mladší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Dvanáctka zůstala první třetinu v kabině, a proto na lepší výsledek nedosáhla

K dalšímu přátelskému duelu nastoupili naši žáci U12 ve Starém Hradišti, kde se utkali s celkem FK Pardubic. Utkání s kvalitním soupeřem mělo prověřit, jak na tom naši kluci doopravdy jsou, a s kým se mohou rovnat. Nebýt první třetiny, kde nezachytili tempo zápasu a nechali si nasázet pět branek, dokázali být Pardubickým rovným soupeřem.

Mrzí mě, že se nám nepodařil úvod zápasu a než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme 5:0. Ve druhé a třetí třetině byl náš výkon mnohem lepší. Soupeři jsme se dokázali vyrovnat a chvílemi ho i přehrát. Vytvořili jsme si řadu šancí. Bohužel jediný, kdo je dokázal proměnit, byl Marek Šic, který vsítil 4 branky. Ostatní střelci si lámali zuby na výborně chytajícím brankáři Pardubic. Zápas nám ukázal, na čem musíme v tréninku zapracovat. V pohybu a presinku jsme vůči soupeři značně zaostávali. Teprve ve chvíli, kdy jsme začali hráče dostupovat, společně napadat a posouvat tak těžiště hry, se naše hra zlepšila. Najednou jsme získávali více míčů a mohli z toho těžit. Věřím, že hráči mají kvalitu potřebnou k vyrovnání se takových to soupeřů, avšak je potřeba na sobě neustále pracovat a zdokonalovat zmíněné nedostatky.

FK Pardubice

4x Šic M.

Skokan - Procházka, Kunášek, Fajt, Miláček, Honzíček, Vilímek, Klinkáček, Dražinovský, Vrdský, Urban, Kovář, Šic