U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Exhibice s Třemošnicí dala zapomenout na únavu

Sotva doma ukázali pololetní vysvědčení, už pospíchali na fotbal. Čáslavští mladší žáci kategorie U12 totiž měli od čtvrtka 31. ledna do neděle 3. února soustředění, k němuž stejně jako před rokem využili sportoviště přímo ve městě.

A protože nebyl důvod měnit osvědčený model z loňska, zase si pěkně mákli. V tělocvičně, na umělé trávě i v lesoparku. Navíc trenér L. Hájek, který byl s týmem po celou dobu 'nonstop', mohl ještě o něco lépe poznat charaktery jednotlivých hráčů, a samozřejmě nechyběla ani uvolněná nálada a legrace či kultura v podobě sledování pohádky Čertí brko v kině.

Série sedmi tréninkových jednotek vyvrcholila přátelským utkáním s Třemošnicí. Čáslavští fotbalisté sebrali na umělé trávě poslední zbytky fyzických sil a s vervou se pustili do soupeře z přeboru Pardubického kraje. Čím víc gólů vstřelili, tím rychleji dali zapomenout na jakoukoliv únavu. Nakonec z toho bylo přesvědčivé vítězství, když hned šest z devíti branek vzešlo ze spolupráce T. Hájka a T. Nesládka.

„Vysoká výhra a hlavně velmi vydařený výkon byly sladkou tečkou za náročným soustředěním. Děti se mimo jiné přesvědčily, že fotbal je také o hlavě, protože ačkoliv měly po fyzické zátěži těžké nohy, dokázaly odehrát celý zápas ve vysokém tempu a soupeře jednoznačně přehrály,“ konstatoval trenér Luboš Hájek.

Účast na soustředění: D. Dražinovský, A. Gaspri, T. Hájek, L. Hájková, L. Jeřábek, A. Jeřicha, F. Kopecký, M. Krejza, T. Nesládek, I. Ondráčková, E. Panýrková, M. Tlustý, M. Vilímek. Trenér: L. Hájek.

FK Čáslav - ŽSK Třemošnice 9:1 (3:0)
- branky a asistence Čáslavi: T. Hájek (T. Nesládek) - 1:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 3:0, T. Hájek (T. Nesládek) - 4:0, T. Hájek (T. Nesládek) - 5:0, T. Nesládek (M. Tlustý) - 6:0, T. Nesládek (M. Vilímek) - 7:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 8:0, M. Vilímek (T. Hájek) - 9:1
- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: P. Tlustý (Třemošnice)

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, A. Gaspri - M. Vilímek, T. Hájek, M. Tlustý, L. Jeřábek - T. Nesládek. Průběžně střídali: M. Krejza, L. Hájková. Trenér: L. Hájek.

Zimní soustředění v Čáslavi