U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Generálka v Neratovicích byla nakonec vítězná

Dvě premiérové gólové trefy přinesla v neděli 17. března fotbalová jarní generálka čáslavských mladších žáků kategorie U12 v Neratovicích. Hosté ligovému celku ze skupiny B vrátili na umělé trávě porážku z letní přípravy v nedalekých Byškovicích.

Svou první branku v novém působišti vstřelil s fotbalem začínající D. Němec a pak také R. Novotný z Golčova Jeníkova, pro něhož to byl zároveň první start v čáslavském dresu, stejně jako pro P. Balvína z Kutné Hory.

Trenér L. Hájek mohl díky dostatečnému počtu hráčů využít zdvojení postů, kromě brankáře, a skoro celé utkání nezasahoval do střídání, protože si ho řídily dané dvojice samy. Svůj vliv uplatnil až v poslední desetiminutovce, v níž do hry poslal svěřence, jejichž výkony se mu zamlouvaly nejvíce.

Redukce sestavy se vyplatila. Čáslav v té době prohrávala 3:4, ale povedlo se jí výsledek otočit ve svůj prospěch. Hráčem zápasu se stal T. Hájek, který byl u čtyř z pěti gólů. Ten rozhodující v 87. minutě sám dal a na další tři přihrál.

V rámci zimní přípravy odehráli čáslavští fotbalisté osm přátelských utkání s padesátiprocentní úspěšnosti. Odvetnou část mistrovské sezony začnou v neděli 24. března v 11 hodin s Hlinskem na umělé trávě v Chotěboři.

FK Neratovice Byškovice

FK Neratovice/Byškovice - FK Čáslav 4:5 (1:0, 2:2, 1:3),
branky a asistence Čáslavi: D. Dražinovský (T. Nesládek) - 1:1, D. Němec (T. Hájek) - 1:2, R. Novotný (T. Hájek) - 3:3, T. Nesládek (T. Hájek) - 4:4, T. Hájek (T. Nesládek) - 4:5

Výsledková rekapitulace zimní přípravy: Benešov - Čáslav 10:9, Tempo Praha - Čáslav 15:6, Čáslav - Třemošnice 9:1, Čáslav - Viktoria Žižkov 10:7, Havlíčkův Brod - Čáslav 5:19, Čáslav - Sparta Praha dívky 2:8, Jihlava - Čáslav 12:2, Neratovice/Byškovice - Čáslav 4:5.

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, A. Gaspri - P. Balvín, D. Dražinovský, P. Kovář, R. Novotný - T. Nesládek. Průběžně střídali: E. Panýrková, T. Hájek, M. Tlustý, F. Kopecký, I. Ondráčková, P. Holý, D. Němec. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, bez rozhodčího