U12 Mladší žáci

Gólovou houpačku si víc užila Mladá Boleslav

Posledního z trojlístku top týmů v déčkové skupině České žákovské ligy, Mladou Boleslav, hostil čáslavský fotbalový celek U12 ve středu 17. října. Na rozdíl od soubojů s Hradcem Králové a Pardubicemi se však pouze na jednu bránu nehrálo.

Čáslavští hráči si už poněkolikáté neodpustili bojácný vstup do zápasu, a tak nebylo divu, že hosté takovou nabídkou nepohrdli. O to více se potom asi divili probuzení soupeře na přelomu první a druhé třetiny. V rozmezí 28. a 36. minuty se domácí družstvo dostalo takzvaně do laufu a překvapivě otočilo výsledek ze 1:4 na 5:4. Střelecky se o to hattrickem zasloužil zejména M. Resl.

Gólovou houpačku si následně užila také Mladá Boleslav, díky které udržela v Čáslavi i po osmi odehraných kolech stoprocentní bodovou bilanci. Nepříznivé skóre zvrátila mezi 40. a 53. minutou ve svůj prospěch a rázem se dostala do vedení 8:5, aby nakonec zvítězila 9:6.

„Prohrát s Mladou Boleslaví v každé třetině pouze o jednu branku není špatné, i když je to samozřejmě pořád porážka. Soupeř nám toho nečekaně dovolil docela dost a byla jen škoda, že jsme s dalšími šancemi nenaložili lépe,“ podotkl čáslavský kouč Luboš Hájek s tím, že M. Resl, V. Koryčánek, T. Nesládek nebo M. Krejza by o tom mohli vyprávět.

6 : 9
(5 : 7)

FK Mladá Boleslav

FK Čáslav - FK Mladá Boleslav 6:9 (3:4, 3:4, 0:1),
branky a asistence Čáslavi: F. Honzíček (A. Jeřicha) - 1:2, M. Resl (M. Vilímek) - 2:4, M. Resl (V. Koryčánek) - 3:4, V. Koryčánek (T. Hájek) - 4:4, M. Resl (bez asistence) - 5:4, T. Hájek (bez asistence) - 6:8

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, V. Koryčánek, M. Krejza - T. Nesládek. Průběžně střídali: A. Gaspri, E. Panýrková, F. Honzíček, M. Resl, I. Ondráčková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: J. Volenec (Vlkaneč)

Zbývající výsledky: Hlinsko - Trutnov 2:4, Svitavy - Cidlina Nový Bydžov 5:2, Chrudim - Náchod 3:0, Vlašim - Kolín 2:9, Hradec Králové - Nymburk 32:0, Vysoké Mýto - Pardubice 1:7.