U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Havlíčkův Brod si na vysoké prohry už zřejmě zvykl

V moravské žákovské lize trápící se Havlíčkův Brod si podali rovněž čáslavští fotbalisté kategorie U12. Stalo se tak v sobotu 16. února v jejich pátém zimním přípravném utkání. Po střeleckém koncertu dosáhli třetího vítězství v řadě.

Havlíčkobrodský Slovan na podzim v mistrovských zápasech pouze paběrkoval a čichnout mu nedali ani svěřenci trenéra L. Hájka. Střelnici na umělé trávě si hned v první třetině otevřel M. Resl, který skóroval čtyřikrát. A když se k němu ve druhé půlhodině přidala v poslední době velmi úderná síla v podobě nahrávače T. Hájka a kanonýra T. Nesládka, skóre utěšeně narůstalo ve prospěch Čáslavi. Ta přišla o čistý štít až v 51. minutě za stavu 0:13.

„Vysoké vítězství samozřejmě také mě velice potěšilo, ale musím přiznat, že lepší fotbal jsme podle mého názoru předvedli s Viktorií Žižkov. V Havlíčkově Brodě jsme hlavně málo využívali celou šířku hřiště a cpali hodně míčů středem,“ poznamenal Luboš Hájek. I přes výrazné vedení nabádal své svěřence, aby v rámci rozvoje fyzické kondice hráli neustále v tempu, což se jim kromě závěrečné čtvrthodiny docela dařilo. „Byl to hodně dobrý trénink,“ usmíval se čáslavský trenér.

FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Čáslav 5:19 (0:6, 2:9, 3:4),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (M. Vilímek) - 0:1, M. Resl (L. Jeřábek) - 0:2, M. Resl (bez asistence) - 0:3, P. Holý (D. Dražinovský) - 0:4, M. Resl (bez asistence) - 0:5, M. Resl (bez asistence) - 0:6, T. Nesládek (bez asistence) - 0:7, P. Holý (bez asistence) - 0:8, T. Nesládek (T. Hájek) - 0:9, L. Jeřábek (T. Nesládek) - 0:10, T. Nesládek (D. Dražinovský) - 0:11, M. Resl (F. Kopecký) - 0:12, T. Nesládek (T. Hájek) - 0:13, T. Nesládek (T. Hájek) - 1:14, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:15, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:16, T. Hájek (bez asistence) - 2:17, M. Vilímek (T. Hájek) - 2:18, vlastní (P. Holý) - 2:19

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, D. Dražinovský - M. Vilímek, T. Hájek, L. Jeřábek, P. Holý - T. Nesládek. Průběžně střídali: F. Kopecký, M. Resl, E. Panýrková, D. Němec. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, bez rozhodčího