U12 Mladší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Hradec Králové se podařilo přehrát jen v poslední třetině

Pět vstřelených branek v závěrečných 30 minutách na body nestačilo

Dobré výkony i výsledky domácích vzbuzovaly respekt. Celá první třetina byla ukázkou jejich kvality. Na hezký "padáček" z první minuty, kterým se domácí ujaly vedení se podařilo odpovědět nájezdem dua Spáčil - Hybler a později střelou Vančur
a to bylo z naší strany vše. Tři slepené branky a poslední smolně obdržená v poslední minutě znamenala nelichotivé skóre 5:0.

Druhá třetina měla podobný vývoj, domácí dobře kombinovali a předváděli jak má vypadat hra jeden na jednoho. Hosté zpřísnili obranu, ukázali několik útočných kombinací, ale branka stále nepřicházela.

Závěrečná třetina byla ve znamení velkého obratu. Domácí, zřejmě ukolébání velkým náskokem trochu polevili a to byla voda na mlýn hostujícího celku. Nejdříve Hybler si pohrál s obránci a uvolnil Raise 0:1, Spáčilův roh brankař vyrazil, ale Patákovu hlavičku už nechytil 0:2, Rais nadvakrát 1:3, Koryčánek vybojoval míč předložil Raisovi jeho střelu gólman vyrazil, ale dorážku Holého už ne 1:4, Paták vystihnul rozehru domácích jeho střela se odrazila od tyče k Hyblerovi, který se nemýlil 1:5.

Velmi poučný zápas, ve kterém jsme dostali lekci v rychlosti práce s míčem a pohybu.
Větší klid v kombinaci a důrazné napadání přineslo mírné zlepšení naší hry. Závěrečná část nám ukázala, že fotbal je i o "hlavě". Zbavení respektu a zisk sebevědomí přineslo skvělý výsledek poslední třetiny.

Fotky ze zápasu: https://chesssendrazice.rajce.idnes.cz/Hradec_Kralove/

FC Hradec Králové

Hradec Králové - Čáslav  9:5 (5:0, 3:0, 1:5)

Branky: Rais 2, Paták, Holý, Hybler