U12 Mladší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

I druhé víkendové klání přineslo vítězství

Mladší žáci dohánějí zápasové jarní manko, a tak měli na programu kromě sobotního duelu v Kutné Hoře zápas i na nedělní dopoledne. Zavítali do Suchdola, kde se utkali s místním mixem starších a mladších žáků. V porovnání s až o 3 roky staršími protihráči si velmi dobře, prezentovali se opět kvalitní týmovou hrou a vyhráli 8:1.

Zápas byl spíše zaměřen na zjištění úrovně fyzické zdatnosti hráčů v porovnání se staršími protihráči. Z tohoto hlediska zápas splnil účel. Pro zkvalitnění hry bych příště od hráčů očekával lepší využití křídelních prostorů v průběhu herních kombinací. Mnohdy jsme zbytečně zkoušeli procházet přes střed hřiště, přičemž docházelo k zbytečným ztrátám míče. Na závěr bych chtěl poděkovat za výpomoc hráče Tomáše Vedrala z kategorie U11, který nás na poslední chvíli doplnil. V zápase si nevedl vůbec špatně a na postu pravého obránce podal kvalitní výkon.

TJ Sokol Družba Suchdol

2x Vrdský J.

1x Fajt M.

1x Klinkáček F.