U12 Mladší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

I třetí přípravný zápas byl vítězný

Domácí tým Chrudimi byl více než zdatným soupeřem. Rozuzlení přišlo až v závěru utkání

Oba týmy vstoupily do zápasu velmi ofenzívně.Kromě vstřelených branek bylo k vidění mnoho neproměněných šancí.Domácí se prezentovali kvalitní rozehrávkou a postupným útokem.Hosté předváděli rychlé protiútoky s častým zakončením.

Do poslední části zápasu se vstupovalo za nerozhodného stavu.Větší klid v koncovce měli mladí hráči Čáslavi a díky tomu se podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce.

Dramatický a vyrovnaný zápas ukázal trenérům velké slabiny v pomalé rozehrávce a hlavně v obranné činnosti.Do prvního ligového zápasu zbývá 14 dnů,takže je trochu času na odstranění nedostatků.

Jak tento zápas viděl náš soupeř:

:

MFK Chrudim

Chrudim - Čáslav  7:9 (2:2, 3:3, 2:4)

Branky: Hybler 5, Spáčil 2, Čertek, Resl

Málek, Beránek - Adam, Čertek, Hybler, Holý, Kubín, Píška, Rais, Resl, Růžička, Spáčil, Šolta, Švanda, Vančura, Vondra