U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Jednoznačné derby! Kolín nasměroval síly jinam

Usnadněnou cestu za třemi ligovými body měli proti Kolínu čáslavští mladší žáci kategorie U12. Jejich soupeř nasměroval všechny své síly na finálový turnaj Ondrášovka Cup v Šumperku a do Čáslavi přijeli v neděli 19. května hlavně hráči ročníku narození 2008.

Rozdíl ve fotbalovosti, ve fyzické kondici i v osobních soubojích byl patrný brzy po začátku zápasu a chuť domácích fotbalistů rostla s přibývajícími góly. „Znovu se potvrdilo, jak je u dětí každý rok znát. I když se kolínští hráči snažili, nestačilo to,“ poznamenal čáslavský trenér Luboš Hájek.

Pokud jeho svěřenci kombinovali a hráli týmově, tak jejich hra vypadala velmi dobře. Ovšem někdy to zbytečně sklouzlo k individuálnímu předvádění se, což nebyla zrovna ta správná cesta za úspěchem.

„Vysoké vítězství vzhledem ke složení kolínského celku nijak nepřeceňujeme, nicméně samozřejmě potěšilo a už jsme něco takového potřebovali. Navíc si méně vytížení hráči mohli zvýšit minutáž,“ zmínil kouč Luboš Hájek.

Produktivní byl čtyřgólový M. Šic, z hattricku se radoval M. Resl, čtyři branky spoluhráčům připravil a sám jednu vstřelil T. Hájek, jen o jednu asistenci horší osobní statistiku měl V. Koryčánek.

SK Sparta Kolín

FK Čáslav - SK Sparta Kolín 15:2 (5:0, 4:1, 6:1),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (T. Hájek) - 1:0, M. Resl (T. Hájek) - 2:0, M. Resl (bez asistence) - 3:0, M. Šic (D. Dražinovský) - 4:0, R. Novotný (bez asistence) - 5:0, 32. M. Vilímek (V. Koryčánek) - 6:1, M. Resl (V. Koryčánek) - 7:1, P. Holý (T. Hájek) - 8:1, M. Šic (L. Jeřábek) - 9:1, T. Hájek (T. Nesládek) - 10:1, T. Nesládek (M. Vilímek) - 11:1, L. Jeřábek (T. Hájek) - 12:1, M. Šic (M. Tlustý) - 13:1, V. Koryčánek (bez asistence) - 14:1, M. Šic (V. Koryčánek) - 15:1

Čáslav: M. Skokan - L. Jeřábek, I. Ondráčková - M. Vilímek, T. Hájek, V. Koryčánek, D. Dražinovský - T. Nesládek. Průběžně střídali: M. Resl, P. Holý, R. Novotný, E. Panýrková, D. Němec, M. Tlustý, M. Šic, A. Jeřicha. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: P. Procházka (Vrdy)

Zbývající výsledky: Chrudim - Mladá Boleslav 5:6, Svitavy - Vysoké Mýto 2:9, Hlinsko - Náchod 6:1, Vlašim - Nymburk 2:4, Hradec Králové - Pardubice 7:0, Cidlina Nový Bydžov - Trutnov 4:1.