U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

K postupu v Ondrášovce bylo v Braníku hodně daleko

Spíše jako prima ulejvárnu ze školy než možnost zviditelnit se a postoupit do závěrečné fáze soutěže pojali kvalifikační turnaj Odrášovka Cupu hráči čáslavského celku U12. Ukázalo se to v úterý 23. října na dvou hřištích s umělou trávou v pražském Braníku.

Hodnocení trenéra

Přitom návod, jak lze v podobné soutěži uspět, jim týden předem dali o rok mladší kolegové. Ti na květnovém republikovém finále nebudou chybět, protože v kvalifikaci na domácí půdě ve Vodrantech ani v jednom ze sedmi utkání neprohráli a dokázali porazit třeba Pardubice i Spartu Praha.

Že to ze strany čáslavského týmu nebude v Braníku žádná fotbalová krása, naznačil v silném větru hned první duel s Vlašimí. Té stačil nadšený výkon k tomu, aby pohodlně vyhrála dvougólovým rozdílem. A pak už se to se svěřenci trenéra L. Hájka vezlo. Za celý turnaj se zmohli pouze na dvě remízy. 

Vše vyvrcholilo v posledním utkání s pražskou Slavií, kdy inkasovali za dvacet minut pět gólů. Nutno ale podotknout, že sešívaní nadělovali soupeřům i větší debakly, například Xaverovu a Braníku 7:0, a po šesti výhrách a jedné bezbrankové remíze s Bohemians měli celkové skóre 31:0.

„Slavia byla jednoznačně nejlepší tým a velmi dobře hrál i Kolín, který společně s ní postoupil z druhého místa do závěrečného turnaje Ondrášovka Cupu. Na nás zbyla po nepřesvědčivém výkonu poslední příčka, když jsme si nedokázali připsat ani jedno vítězství. Nejblíž jsme k němu měli proti Xaverovu, ale protivník vyrovnal v závěrečné minutě,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek a jeho zklamání z 'výletu' do Prahy dokumentoval i dovětek: „Rozhodně si dokážu představit líp strávený den dovolené.“

8. místo

Ondrášovka Cup

Branky

FK Čáslav - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2

FK Čáslav - FC Tempo Praha 1:2,
branka a asistence Čáslavi: vlastní (M. Resl) - 1:2

FK Čáslav - ABC Braník fotbal 1:1, branka a asistence Čáslavi: M. Čertek (M. Resl) - 1:1

FK Čáslav - SC Xaverov Horní Počernice 2:2, branky a asistence Čáslavi: F. Honzíček (V. Koryčánek) - 1:1, M. Čertek (M. Krejza) - 2:1

FK Čáslav - SK Sparta Kolín 0:2

FK Čáslav - CU Bohemians Praha 1:2,
 branka a asistence Čáslavi: T. Nesládek (bez asistence) - 1:1

FK Čáslav - SK Slavia Praha 0:5

Sestava

FK Čáslav: A. Jeřicha - M. Čertek, D. Dražinovský, A. Gaspri, T. Hájek, F. Honzíček, F. Kopecký, V. Koryčánek, P. Kovář, M. Krejza, T. Nesládek, I. Ondráčková, E. Panýrková, M. Resl, M. Tlustý, M. Vilímek. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 1x 20 minut

Pořadí turnaje: 1. SK Slavia Praha - 19 bodů (skóre 31:0), 2. SK Sparta Kolín - 18 bodů (skóre 16:6), 3. CU Bohemians - 12 bodů (skóre 17:7), 4. FC Tempo Praha - 11 bodů (skóre 18:14), 5. ABC Braník fotbal - 6 bodů (skóre 8:19), 6. SC Xaverov Horní Počernice - 6 bodů (skóre 5:17), 7. FC Sellier & Bellot Vlašim - 3 body (skóre 4:25), 8. FK Čáslav - 2 body (skóre 5:16).