U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Ligová premiéra vítězství nepřinesla

Po měsíční přípravě sehráli mladší žáci U12  první mistrovské utkání soutěže České ligy žáků, když na domácí půdě přivítali celek z Náchoda. Jednalo se o velmi vyrovnaný duel, ve kterém byl nakonec štastnější soupeř a odváží si z Vodrant vítězství za 3 body. Čáslavští mladíci tak budou muset na svoje první body v ligové soutěži počkat minimálně do příštího týdne, kdy zavítají na půdu RMSK Cidliny.

Začátek se nám povedl a zasluhou Marka Šice jsme se dostali do vedení. Bohužel se nepodařilo vedení navýšit a soupeř dvěma lacinými brankami skóre otočil. Ačkoliv jsme v zápase nebyli horším týmem,  po většinu zápasu jsme pouze dotahovali. Utkání se dle máho názoru lámalo na začátku třetí třetiny, kde se nám podařilo dostat soupeře pod tlak, ale místo toho abychom tlak využili a dostali se do vedení,  dvakrát jsme chybovali v rozehrávce a soupeř naše chyby chladnokrevně potrestal. Ke konci zápasu to byla z naší strany pouze křeč a bohoužel nám nezbylo nic jiného než se smířit s porážkou. Předvedený výkon byl ale příslibem do budoucna a tak doufám, že v nejbliží době se budeme radovat z vítězství.

FK Náchod

3x Šic Marek

1x Procházka Jan

Skokan - Fajt, Kunášek, Rajchman, Kovář, Vrdský, Procházka, Urban, Klinkáček, Honzíček, Šic