U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Minimální zápal do hry nemohl Vysokému Mýtu ublížit

Jako spící panáci působili fotbalisté čáslavského kolektivu U12 v utkání s Vysokým Mýtem. Už postavit hřiště jim dělalo v sobotu 15. září velký problém a nečinnost přenesli do samotné hry. Hosté šli naopak sebevědomě za vítězstvím a to stihli i dvouciferné.

Hodnocení trenéra

Jestliže zástupci Čáslavi zaostávali před týdnem v Hradci Králové za soupeřem ve všech herních činnostech, tentokrát to bylo hlavně o hlavě a přístupu k zápasu. „Největší rozdíl jsem viděl v nasazení, důrazu a zápalu. Hosté přijeli hrát fotbal a vyhrát, u mých svěřenců jsem takovou chuť a zaujetí postrádal. Zase vypadali, jako by jim bylo všechno jedno,“ smutnil čáslavský kouč Luboš Hájek.

Úvod ještě vzbuzoval z pohledu domácího týmu mírný optimismus, ale pak hodně rychle převzalo iniciativu Vysoké Mýto. Navíc kvůli zranění stehenního svalu nemohl pokračovat útočník T. Nesládek. „V lize jsme podali zatím náš nejhorší výkon. I V Hradci Králové, kde nás protivník mlel od začátku do konce, jsme hráli daleko líp,“ poznamenal Luboš Hájek.

Největší dojem v čáslavském dresu tak opět udělal brankář A. Jeřicha. Bylo až neuvěřitelné, kolikrát ho spoluhráči při obranné činnosti nechali ve štychu. „Hlavně že si neustále opakujeme, čeho se vyvarovat, trénujeme i další věci, ovšem pak přijde zápas a veškeré návyky jsou pryč. Hráči jen odkývají, že o chybě vědí, ale za chvíli stejně učiní to samé. Tahle cesta nikam nevede,“ rozčiloval se trenér Luboš Hájek.

A to již ve středu 19. září čeká jeho tým víkendová předehrávka v Pardubicích, které neztratily ani bod, čtyřem soupeřům nasázely celkem 67 gólů a například Cidlinu vypráskaly 31:4!

1 : 10
(0 : 4)

FK Čáslav

 

SK Vysoké Mýto

Branky

FK Čáslav - SK Vysoké Mýto 1:10 (0:3, 0:1, 1:6),
branka a asistence Čáslavi: P. Kovář (bez asistence) - 1:7

Sestava

Čáslav: A. Jeřicha - M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, D. Dražinovský, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: E. Panýrková, A. Gaspri, M. Krejza, P. Kovář. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: J. Jiřík (Církvice)

Zbývající výsledky: Hlinsko - Nymburk 2:3, Vlašim - Hradec Králové 0:31, Chrudim - Pardubice 6:13, Svitavy - Náchod 5:5, Cidlina - Kolín 12:4, Trutnov - Mladá Boleslav 3:4.