U12 Mladší žáci

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
pondělí 24.09.
16:30 - 18:00
16:20
trénink
Čáslav - atlet.
úterý 25.09.
16:30 - 18:00
16:20
trénink
Čáslav - atlet.
čtvrtek 27.09.
16:30 - 18:00
16:20
trénink
Čáslav - atlet.

Program týmu

sobota 29.09.
10:00
FK Čáslav
- : -
SK Polaban Nymburk
Čáslav - atlet.
neděle 07.10.
10:00
SK Sparta Kolín
- : -
FK Čáslav
Kolín
sobota 13.10.
10:00
FK Čáslav
- : -
FK Mladá Boleslav
Čáslav - atlet.
neděle 21.10.
10:00
FK Náchod
- : -
FK Čáslav
Náchod
sobota 27.10.
10:00
FK Čáslav
- : -
MFK Trutnov
Čáslav - atlet.
sobota 03.11.
10:00
RMSK Cidlina
- : -
FK Čáslav
Chudonice
sobota 10.11.
10:00
FK Čáslav
- : -
FC Hlinsko
Čáslav - UMT
sobota 17.11.
10:00
FK Čáslav
- : -
TJ Svitavy
Čáslav - UMT

Výsledky týmu

středa 19.09.
17:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
sobota 15.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav - atlet.
sobota 08.09.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové
středa 05.09.
16:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
sobota 01.09.
17:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - UMT
úterý 28.08.
18:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - atlet.
neděle 26.08.
9:00
turnaj mladších žáků - 3. místo
Červené Janovice
neděle 19.08.
15:00
FK Čáslav
FC Tempo Praha
Čáslav - atlet.
čtvrtek 16.08.
17:30
Sparta Kutná Hora
FK Čáslav
Červené Janovice
neděle 12.08.
12:00
FK Neratovice Byškovice
FK Čáslav
Byškovice
čtvrtek 09.08.
16:45
FK Čáslav
SK Světice
Červené Janovice
středa 08.08.
18:00
Sokol Červené Janovice
FK Čáslav
Červené Janovice
sobota 02.06.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
středa 30.05.
17:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Městský stadion MB
sobota 12.05.
10:00
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
Nymburk
středa 02.05.
16:30
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav
sobota 28.04.
10:00
SK Vysoké Mýto
FK Čáslav
Vysoké Mýto
čtvrtek 26.04.
17:00
MFK Trutnov
FK Čáslav
Horní Staré Město
sobota 21.04.
10:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
sobota 14.04.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Na Lukách
neděle 08.04.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
pátek 30.03.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 18.03.
10:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
UMT Čáslav
neděle 04.03.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
neděle 11.02.
10:00
SK Benešov
FK Čáslav
Benešov
neděle 28.01.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - UMT
pátek 17.11.
0:00
turnaj Chotěboř - :
Chotěboř
neděle 12.11.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - UMT
neděle 05.11.
10:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - UMT
úterý 31.10.
13:30
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
neděle 22.10.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
středa 18.10.
0:00
Ondrášovka Cup - :
Havlíčkův Brod
sobota 14.10.
10:00
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav
neděle 08.10.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 30.09.
10:00
FK Čáslav
SK Polaban Nymburk
Čáslav
sobota 23.09.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
sobota 16.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav
neděle 10.09.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové
středa 06.09.
0:00
Ondrášovka Cup - předkolo - :
Čáslav
sobota 02.09.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav
sobota 26.08.
9:00
turnaj Vlašim - 5. místo
Vlašim
neděle 20.08.
15:30
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
středa 16.08.
17:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
pondělí 14.08.
18:30
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice

Celkové pořadí týmu

1.
FC Hradec Králové
86:8
15 b
2.
FK Pardubice
81:11
15 b
3.
FK Mladá Boleslav
63:13
15 b
4.
SK Vysoké Mýto
57:15
12 b
5.
SK Sparta Kolín
30:21
12 b
6.
MFK Trutnov
18:9
7 b
7.
RMSK Cidlina
37:75
6 b
8.
MFK Chrudim
34:34
6 b
9.
TJ Svitavy
17:30
4 b
10.
FK Čáslav
18:54
3 b
11.
FC Hlinsko
12:37
3 b
12.
SK Polaban Nymburk
10:62
3 b
13.
FK Náchod
11:39
2 b
14.
FC Sellier&Bellot Vlašim
11:77
0 b