U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
čtvrtek 19.09.
17:30 - 19:00
17:15
Trénink
Atletické hřiště
pátek 20.09.
16:30 - 18:00
16:15
Trénink
Atletické hřiště
pondělí 23.09.
17:30 - 19:00
17:15
Trénink
Atletické hřiště
úterý 24.09.
17:30 - 19:00
17:15
Trénink
Atletické hřiště
pátek 27.09.
16:30 - 18:00
16:15
Trénink
Atletické hřiště
pondělí 30.09.
17:30 - 19:00
17:15
Trénink
Atletické hřiště

Program týmu

neděle 22.09.
10:00
FK Čáslav
- : -
MFK Chrudim
Atletické hřiště
neděle 29.09.
13:30
MFK Trutnov
- : -
FK Čáslav
Horní Staré Město
neděle 06.10.
10:00
FK Čáslav
- : -
FK Mladá Boleslav
Atletické hřiště
neděle 13.10.
10:00
TJ Svitavy
- : -
FK Čáslav
Svitavy
neděle 20.10.
10:00
FK Čáslav
- : -
FK Viktoria Žižkov
Atletické hřiště
neděle 27.10.
10:00
FK Čáslav
- : -
SK Sparta Kolín
Čáslav - UMT
neděle 03.11.
10:00
FC Hlinsko
- : -
FK Čáslav
Hlinsko
neděle 10.11.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
- : -
FK Čáslav
Na Lukách
neděle 17.11.
10:00
FK Čáslav
- : -
FC Hradec Králové
Čáslav - UMT

Výsledky týmu

sobota 31.08.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
sobota 24.08.
15:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav - atlet.
neděle 18.08.
10:00
SK Benešov
FK Čáslav
Úročnice
středa 14.08.
17:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Kácov
sobota 10.08.
17:00
FK Čáslav
FC Slovan Havlíčkův Brod
Čáslav
pátek 14.06.
16:00
MFK Trutnov
FK Čáslav
Horní Staré Město
sobota 01.06.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav - atlet.
středa 29.05.
17:30
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - atlet.
neděle 26.05.
10:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Mladá Boleslav
neděle 19.05.
15:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav - atlet.
sobota 11.05.
10:00
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
Nymburk
středa 08.05.
8:30
mezinárodní turnaj mladších žáků - 9. místo
Malešov
středa 01.05.
15:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav - atlet.
neděle 28.04.
10:00
SK Vysoké Mýto
FK Čáslav
Vysoké Mýto
sobota 13.04.
10:30
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Vlašim - UMT
středa 10.04.
16:30
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav - atlet.
sobota 06.04.
16:30
FK Čáslav
TJ Svitavy
Čáslav - atlet.
sobota 30.03.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav - UMT
neděle 24.03.
11:00
FC Hlinsko
FK Čáslav
Chotěboř - UMT
neděle 17.03.
14:00
FK Neratovice Byškovice
FK Čáslav
Neratovice - UMT
sobota 23.02.
10:00
FC Vysočina Jihlava
FK Čáslav
Jihlava - UMT
čtvrtek 21.02.
16:45
FK Čáslav
AC Sparta Praha B
Čáslav - UMT
sobota 16.02.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod - UMT
neděle 10.02.
10:00
FK Čáslav
FK Viktoria Žižkov
Čáslav - UMT
neděle 27.01.
15:30
FC Tempo Praha
FK Čáslav
Praha 4 - UMT
sobota 19.01.
12:30
SK Benešov
FK Čáslav
Benešov - UMT
sobota 17.11.
10:00
TJ Svitavy
FK Čáslav
Svitavy - UMT
sobota 10.11.
10:00
FK Čáslav
FC Hlinsko
Čáslav - atlet.
sobota 03.11.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
sobota 27.10.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - atlet.
úterý 23.10.
9:30
Ondrášovka Cup - 8. místo
Praha 4 - Braník
neděle 21.10.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
středa 17.10.
16:00
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav - atlet.
neděle 07.10.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 29.09.
10:00
FK Čáslav
SK Polaban Nymburk
Čáslav - atlet.
středa 19.09.
17:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
sobota 15.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav - atlet.
sobota 08.09.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové
středa 05.09.
16:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
sobota 01.09.
17:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - UMT
úterý 28.08.
18:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - atlet.
neděle 26.08.
9:00
turnaj mladších žáků - 3. místo
Červené Janovice
neděle 19.08.
15:00
FK Čáslav
FC Tempo Praha
Čáslav - atlet.
čtvrtek 16.08.
17:30
Sparta Kutná Hora
FK Čáslav
Červené Janovice
neděle 12.08.
12:00
FK Neratovice Byškovice
FK Čáslav
Byškovice
čtvrtek 09.08.
16:45
FK Čáslav
SK Světice
Červené Janovice
středa 08.08.
18:00
Sokol Červené Janovice
FK Čáslav
Červené Janovice
sobota 02.06.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
středa 30.05.
17:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Městský stadion MB
sobota 12.05.
10:00
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
Nymburk
středa 02.05.
16:30
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav
sobota 28.04.
10:00
SK Vysoké Mýto
FK Čáslav
Vysoké Mýto
čtvrtek 26.04.
17:00
MFK Trutnov
FK Čáslav
Horní Staré Město
sobota 21.04.
10:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
sobota 14.04.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Na Lukách
neděle 08.04.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
pátek 30.03.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 18.03.
10:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
UMT Čáslav
neděle 04.03.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
neděle 11.02.
10:00
SK Benešov
FK Čáslav
Benešov
neděle 28.01.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - UMT
pátek 17.11.
0:00
turnaj Chotěboř - :
Chotěboř
neděle 12.11.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - UMT
neděle 05.11.
10:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - UMT
úterý 31.10.
13:30
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
neděle 22.10.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
středa 18.10.
0:00
Ondrášovka Cup - :
Havlíčkův Brod
sobota 14.10.
10:00
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav
neděle 08.10.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 30.09.
10:00
FK Čáslav
SK Polaban Nymburk
Čáslav
sobota 23.09.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
sobota 16.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav
neděle 10.09.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové
středa 06.09.
0:00
Ondrášovka Cup - předkolo - :
Čáslav
sobota 02.09.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav
sobota 26.08.
9:00
turnaj Vlašim - 5. místo
Vlašim
neděle 20.08.
15:30
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
středa 16.08.
17:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
pondělí 14.08.
18:30
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice

Celkové pořadí týmu

1.
FC Hradec Králové
29:8
6 b
2.
FK Náchod
21:8
6 b
3.
RMSK Cidlina
21:7
6 b
4.
FK Pardubice
18:8
6 b
5.
FK Mladá Boleslav
18:10
3 b
6.
MFK Chrudim
15:10
3 b
7.
FC Sellier&Bellot Vlašim
13:7
3 b
8.
SK Vysoké Mýto
10:15
3 b
9.
MFK Trutnov
9:13
3 b
10.
FC Hlinsko
7:8
3 b
11.
FK Viktoria Žižkov
8:36
0 b
12.
SK Sparta Kolín
8:25
0 b
13.
FK Čáslav
7:15
0 b
14.
TJ Svitavy
6:20
0 b