U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Motivační kouč ušetřil a zmrzlinářka přišla o kšeft

Na soupeře, který si ani o letních prázdninách nedal od fotbalu nějakou dobu pauzu, narazil společný tým Čáslavi kategorie U12 a U11. Ve středu 8. srpna si třetí den soustředění v Červených Janovicích zpestřil prvním přípravným utkáním s domácím kolektivem.

Čáslavští hráči nastoupili do zápasu krátce po odpolední tréninkové jednotce. „Byl to záměr, protože jsme stejného soupeře v loňském ročníku okresního přeboru dvakrát výrazně porazili. Chtěli jsme si tak vytvořit nějaký handicap a navíc jsme do červenojanovické sestavy nominovali velkou posilu v podobě Matěje Hájka z naší U15,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek.

Právě M. Hájek proháněl své mladší spoluhráče nejvíc, vždyť mu další čáslavský kouč R. Zoufalý slíbil za dvě vstřelené branky zmrzlinu, ale na všechno samozřejmě nestačil. Čáslav měla podle očekávání daleko více ze hry a s chutí si zastřílela. „Gólů z naší strany bych si však představoval víc a za neúspěch považuji, že jsme v závěru zápasu přišli o čisté konto,“ podotkl Luboš Hájek.

Více o soustředění v Červených Janovicích se dočtete ZDE.

Sokol Červené Janovice

TJ Sokol Červené Janovice - FK Čáslav 1:8 (0:5),
branky a asistence Čáslavi: T. Hájek (M. Vilímek) - 0:1, E. Panýrková (M. Vilímek) - 0:2, L. Hájková (M. Šic) - 0:3, M. Šic (J. Kunášek) - 0:4, M. Šic (F. Klinkáček) - 0:5, A. Gaspri (E. Panýrková) - 0:6, F. Klinkáček (M. Šic) - 0:7, T. Nesládek (T. Hájek) - 0:8

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, I. Ondráčková - E. Panýrková, T. Nesládek. Průběžně střídali: F. Honzíček, A. Gaspri, L. Hájková, M. Skokan, F. Rajchman, J. Honc, F. Buchl, P. Kovář, F. Klinkáček, M. Šic, J. Kunášek, D. Brynda. Trenéři: L. Hájek, R. Zoufalý.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: L. Hájek (Čáslav)