U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Na ligový level se v Hlušicích naladila pouze Cidlina

Výkon nedůstojný ligové soutěži předvedli ve svém dalším představení fotbalisté čáslavského týmu U12. Všechna očekávání vzala v sobotu 3. listopadu na hřišti v Hlušicích, v domácím prostředí Cidliny Nového Bydžova, brzy za své.

Z výsledkového pohledu bylo po zápase hned po první třetině a ani ve zbytku herního času se hosté nevzpamatovali. „Trpěl jsem a věřím, že i rodiče, kteří se přijeli podívat. Až moc bylo patrné, kdo je pánem na hřišti, a to měl soupeř v sestavě ještě víc hráčů ročníku narození 2008 než my,“ zmínil nachlazený čáslavský trenér Luboš Hájek.

Jeho bezkrevní svěřenci mu léčbu fotbalem nedopřáli a poprvé v sezoně nevstřelili branku. Nedokázali skórovat ani ze dvou nepřímých kopů uvnitř domácího pokutového území. „Všechno bylo špatně, ale abych nepůsobil jen negativně a projevil radost aspoň z mála, tak se nám dařily obranné hlavičky při rohových kopech, díky Matějovi Tlustému a Ivetě Ondráčkové. Ta byla naším nejlepším hráčem,“ doplnil Luboš Hájek.

RMSK Cidlina

RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Čáslav 13:0 (5:0, 2:0, 6:0)

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, F. Kopecký - T. Nesládek, T. Hájek, M. Tlustý, D. Dražinovský - M. Resl. Průběžně střídali: M. Krejza, M. Šic, F. Honzíček, P. Holý, E. Panýrková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: M. Šedivý (Náchod)

Zbývající výsledky: Nymburk - Svitavy 1:11, Trutnov - Vlašim 7:3, Náchod - Hradec Králové 1:19, Kolín - Pardubice 4:14, Hlinsko - Chrudim 0:8, Mladá Boleslav - Vysoké Mýto 7:8.