U12 Mladší žáci

Nadějně rozehraný zápas na body nestačil

Mladší žáci U12 nastoupili k druhému mistrovskému utkání v soutěži. Po domácí porážce s Náchodem měli možnost získat první ligové body na venkovním hřišti v Hlušici proti týmu RMSK Cidlina. Ačkoliv naši svěřenci v zápase dvakrát vedli a po dobou 60 minut byli Cidlině více než vyrovnaným soupeřem, odchází ze zápasu opět s porážkou.

Další ligová porážka se mi nehodnotí vůbec lehce, ale stejně jako tomu bylo minulý víkend, musím i dnes kluky pochválit. V úporném vedru se kluci rvali o každý centimetr hřiště a nechtěli dát soupeři nic zadarmo. Povedl se nám vstup do zápasu, kdy jsme se díky brance Štěpána Urbana dostali do vedení. Na tuto branku ještě soupeř do konce třetiny stačil zareagovat a tak se šlo do přestávky za nerozhodného stavu 1:1. Začátek druhé třetiny opět patřil nám, když se na pravé straně prosadil Jakub Vrdský. Místo toho, abychom vedení chvilku udrželi a pokusili se ho navýšit, přišla Cidlina s rychlou odpovědí a bylo srovnáno. V polovině hry se nám bohužel zranil kapitán Petr Kovář a zanedlouho na to jsme poprvé v zápase prohrávali 2:3. Toto zranění pro nás znamenalo značné oslabení. Nejenže jsme přišli o tvůrce hry, ale hlavně o jednu možnost střídání navíc. Sice jsme se ještě jednou brankou Marka Šice podařilo vrátit do zápasu, když svým průnikem dokázal srovnat na 3:3, ale to bylo z naší strany směrem do předu vše. Ve třetí třetině jsme se už  pouze bránili a pětkrát inkasovali. Výsledek je tak pro nás příliš krutý, ale musíme se sním smířit a jít dál.