U12 Mladší žáci

LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Pěkná bitva s lídrem tabulky

Mladá Boleslav - Čáslav 5:1 (4:0, 0:1, 1:0)

Na zápas jsme dorazili bez tří hráčů, kteří tvoří základní osu družstva. Přesto jsme sehráli kvalitní utkání. Škoda první třetiny, kdy jsme inkasovali čtyři branky, z toho tři po našich chybičkách. Přesto jsme to nevzdali a další průběh zápasů poctivě odmakali. Spálili jsme několik šancí včetně dvou tyčí a břevna. Navíc se ještě zranil střelec David Hybler, který se pokusil o krásné nůžky . . .

Nakonec jsme se dočkali i zasloužené branky, když ještě jedna nebyla pro ofsajd uznána. Celkově zaslouží kluci pochvalu, opět si dokázali, že mohou hrát vyrovnané partie se silnými soupeři. Líbilo se mi, že se prosadili i hráči, kteří nedostali v průběhu sezóny tolik prostoru a potvrdili, že jsou důležitou součástí týmu ! ! !

FK Mladá Boleslav

Rais

Beránek, Málek - Adam, Čertek, Holý, Hybler, Koryčánek, Kubín, Paták, Píška, Rais, Resl, Šolta, Švanda, Vančura, Vondra