U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Poslední čtvrthodina zkazila dojem na Tempu

Na krutém nepříznivém výsledku z pohledu čáslavských mladších žáků kategorie U12 ve druhém zimním přípravném duelu na umělé trávě FC Tempo Praha se v neděli 27. ledna podepsala velmi nevydařená závěrečná čtvrthodina, kdy hosté inkasovali pětkrát.

Začátek zápasu za nepřítomnosti rozhodčího vypadal nadějně, čáslavští hráči se nečekaně usadili na polovině soupeře, avšak vstřelit úvodní gól pro ně byl problém. Na druhé straně to šlo naopak o poznání snadněji, což se hned v první třetině projevilo na skóre.

Domácí hráči byli techničtější na míči a měli lepší pohyb, přesto se Čáslav gólově držela na 'dostřel' a ve druhém dějství dokonce uhrála remízu. Za něco ještě stála první polovina závěrečné třetiny, ovšem ve zbytku zápasu, kdy trenér L. Hájek zvyšoval minutáž u méně vytížených hráčů, už jasně dominovalo Tempo.

„Výsledek v přípravě nemá cenu moc řešit, zvlášť když jsme na jejím začátku, ale je pravda, že poslední čtvrthodina mi zkazila dojem z celého utkání. V té chvíli byl opravdu markantní rozdíl mezi námi a soupeřem, což by se nám stávat nemělo,“ podotkl kouč Luboš Hájek.

FC Tempo Praha

FC Tempo Praha - FK Čáslav 15:6 (5:1, 2:2, 8:3),
branky a asistence Čáslavi: M. Tlustý (T. Nesládek) - 5:1, P. Kovář (bez asistence) - 5:2, F. Klinkáček (T. Hájek) - 6:3, P. Kovář (M. Vilímek) - 7:4, T. Nesládek (bez asistence) - 8:5, M. Vilímek (M. Tlustý) - 10:6

Čáslav: M. Skokan - I. Ondráčková, F. Kopecký - M. Vilímek, D. Dražinovský, T. Hájek, P. Kovář - T. Nesládek. Průběžně střídali: F. Klinkáček, M. Tlustý, F. Honzíček, M. Krejza, L. Jeřábek, E. Panýrková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, bez rozhodčího