U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Povzbuzení v zimní přípravě: skalp Viktorie Žižkov

Fotbalový klub slavného jména a tradice hostili v neděli 10. února v rámci čtvrtého zimního přípravného utkání čáslavští hráči kategorie U12. A protože navázali na velmi povedený výkon z minulého duelu s Třemošnicí, nepřišla si na ně ani Viktoria Žižkov.

Hosté v céčkové skupině žákovské ligové soutěže nashromáždili za podzim do tabulky devatenáct bodů, takže určitě měli svou kvalitu, avšak svěřencům trenéra L. Hájka to bylo jedno. I proti silnějšímu soupeři přenesli na hřišti nácviky z nedávného soustředění a opět po týdnu s tím slavili úspěch.

„Takovou hru z naší strany bych rád viděl v každém utkání. Nechyběla nám bojovnost, dobře jsme presovali, byli jsme důrazní, zdvojovali jsme protihráče, přesně jsme si přihrávali a dařilo se nám v koncovce, i když ne všechny vyložené šance jsme dotáhli do úspěšného konce a všechno samozřejmě nebylo ideální,“ vyjmenoval čáslavský trenér Luboš Hájek.

„Určitě by se dal někdo pochválit víc a jiný méně, ale tohle vítězství jde za celým kolektivem, a já bych si přál, abychom si podobnou radost společně s rodiči dopřáli častěji. Tým na to určitou kvalitu jistě má,“ dodal Luboš Hájek, který do zápasu premiérově nasadil i 'fotbalem téměř nepolíbeného' D. Němce.

FK Viktoria Žižkov

FK Čáslav - FK Viktoria Žižkov 10:7 (3:0, 5:4, 2:3),
branky a asistence Čáslavi: M. Tlustý (M. Resl) - 1:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 3:0, M. Resl (T. Hájek) - 4:1, T. Nesládek (bez asistence) - 5:2, V. Koryčánek (T. Hájek) - 6:4, T. Nesládek (V. Koryčánek) - 7:4, V. Koryčánek (T. Hájek) - 8:4, M. Resl (bez asistence) - 9:5, D. Dražinovský (T. Nesládek) - 10:6

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, D. Dražinovský - V. Koryčánek, T. Hájek, M. Tlustý, L. Jeřábek - T. Nesládek. Průběžně střídali: M. Resl, E. Panýrková, D. Němec. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)