U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Prohra v Chrudimi

Po velmi dobrých výkonech v podzimní části přišel v Chrudimi výkon velmi žalostný a s ním i velká prohra

Chrudim se představila jako velice kvalitní tým, kombinačně i technicky velmi vyspělý. Zaslouženě jsme si odvezli vysokou porážku, po asi nejhorším podzimním výkonu. Nutno dodat, že jsme to domácím hodně ulehčili svou lehkovážností a laxním přístupem hlavně v úvodu zápasu.

Je to pro nás velké zklamání a zároveň doufáme i ponaučení do dalších bojů. Jediný kdo dnes snesl ligové měřítko byl Táďa Vančura.

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/0c7063ab-026d-4b3c-a5a7-f6b165aa4feb

MFK Chrudim

Chrudim - Čáslav 8:3 (3:0, 3:0, 2:3)

Branky: Hybler, Šolta, Paták