U12 Mladší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

První přípravné utkání

Po měsíci odpočívání a týdnu tréninku přišel na program první přátelský zápas letní přípravy

Do zápasu vstoupila čáslavská U12 velmi aktivně a hlavně ofenzivně. Celou první třetinu měla ve své režii. Velmi pěkně se uvedla nová posila ze Sázavy. Reis nejprve připravil pěknou pozici pro Hyblera 0:1 a pak si sám pohrál se dvěma obránci 1:2. Účet první části hry zakončil únikem Koryčánek 1:3.

Druhá třetina měla podobný vývoj, pouze začalo přibývat nevyužitých šancí ( Hybler, Koryčánek). Skóre otevřel hlavou Hybler po Patákově přesně zahraném rohovém kopu 0:1. Hybler krásnou přihrávkou našel Resla 0:2. Zaváhání obránců využil Holý 1:3.

Třetí třetinu otevřel Holý střelou z  dálky 0:1. Pak přišel mírný útlum a hráči Pardubic ukázali svou kvalitu v této pasáži jsme nevěděli kam dřív skočit v obranné fázi 3:1. Poslední branku zápasu vstřelil z penalty Růžička 3:2.

Dle názoru trenérů utkání splnilo účel. Všichni hráči podali nadšený bojovný výkon. V pravidelných intervalech rotovali sestavou na různých postech, ale na útočný herní styl to nemělo vliv.

:

FK Pardubice

Pardubice - Čáslav  5:8 (1:3, 1:3, 3:2)