U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Rozlučka se skládala ze sportovní i znalostní části

Na uzdravení několika zraněných a nemocných hráčů musel počkat čáslavský tým mladších žáků kategorie U12 v případě rozlučky se sezonou 2018/2019. Ta se nakonec konala jen chvíli před začátkem letních prázdnin, a sice v úterý 25. června.

Sportovní část oblíbeného setkání vyplnilo už tradiční utkání dětí a rodičů. V tropickém podvečeru to šlo za dohledu rozhodčího M. Tlustého lépe zástupcům mladší generace, kteří si na vítězství hodně dobře zadělali zejména v prvním poločase. Po přestávce to už v jedné chvíli vypadalo, že luxusní náskok prohospodaří, ale za stavu 9:6 zase zabrali, přidali další góly a nedali tatínkům, maminkám a sourozencům šanci.

Po zápase následovalo ohlédnutí za premiérovou sezonou v ligové soutěži, v níž Čáslav obsadila s dvaadvaceti body dvanácté místo. Rekapitulaci soutěžního ročníku se 113 tréninkovými jednotkami připravil kouč L. Hájek opět formou znalostního kvízu. Z dětí ho nejlépe zvládla I. Ondráčková a z rodičů A. Jeřicha, který při bodové shodě porazil v doplňující otázce S. Ondráčkovou.

Chcete si také zkusit vědomostní test, který vám přiblíží uplynulou sezonu u týmu U12? Nyní máte možnost. „Ještě před tím přeji všem hezké léto - dětem krásné prázdniny a rodičům příjemnou dovolenou. Buďte na sebe opatrní a na začátku srpna se budu opět těšit na shledanou,“ řekl trenér Luboš Hájek.

1. Kde jsme absolvovali letní a zimní soustředění? (Červené Janovice, Čáslav)

2. S kterými stejnými soupeři jsme se utkali v rámci letní i zimní přípravy? (Tempo Praha, Neratovice)

3. Na kolikátém místě jsme skončili v kvalifikačním turnaji Ondrášovka Cup v pražské Braníku? (8)

4. Proti jakému soupeři si většina hráčů odbyla vítěznou ligovou premiéru? (Vlašim)