U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Rychle pryč ze školy, hurá na zimní soustředění

Do zátěže se po měsíční vánoční přestávce pozvolna vracejí fotbalisté čáslavského celku U12. Pro urychlení celého procesu dobře poslouží zimní soustředění od čtvrtka 31. ledna do neděle 3. února, tedy v době školních pololetních prázdnin.

„Proč měnit něco, co velmi dobře fungovalo i co se dětem líbilo,“ naznačil trenér Luboš Hájek, že program společného čtyřdenního setkání v čáslavském prostředí bude hodně podobný tomu před rokem.

Zimní soustředění v Čáslavi

Zahájení: čtvrtek 31. ledna 2019 odpoledne v 17.00 hodin u tělocvičny Základní školy Sadová.

Ukončení: neděle 3. února 2018 odpoledne v 16.00 hodin.

Ubytování: tělocvična Základní školy Sadová.

Stravování: snídaně a svačiny - klubová místnost VIP, obědy a večeře - restaurace Na Hřišti; pitný režim průběžně po celý den.

S sebou: spacák, karimatka nebo nafukovací lehátko, jídelní miska - na snídani, lžíce, hrníček, věci na trénování venku (kulich, rukavice, bunda, šusťáková bunda, mikina, tepláky, stulpny, kopačky, boty na běhání), věci na trénování v hale (tričko, trenky, sálovky), plavky, ručníky, funkční prádlo, spodní prádlo, pantofle, oblečení na volné chvíle a na spaní, hygienické potřeby a dále, co rodiče uznají za vhodné.

Upozornění: v případě, že hráči užívají léky, prosíme o nahlášení, dále upozorňujeme, že za PC, tablety, mobilní telefony a další cennosti neručíme!

Cena: 1000 Kč (v ceně je i vstupenka do kina; platba ve čtvrtek 31. ledna 2019 při nástupu na soustředění).