U12 Mladší žáci

Aktuální informace k příspěvkům na jaro 2020
Aktuální informace k příspěvkům na jaro 2020

Celá zpráva

Sparťané z Lorce si vzali zpátky dvoubrankový náskok

Do sportovního areálu v Červených Janovicích se po týdnu vrátili čáslavští fotbalisté kategorie U12. Ve čtvrtek 16. srpna přijeli přípravným utkáním vyplnit program mladším žákům Sparty Kutná Hora, kteří se tam připravovali na krajský přebor.

Hodnocení trenéra

Hoši z Lorce si soustředění zkazit nenechali a zaslouženě vyhráli. Přestože čáslavští fotbalisté dohnali čtvrthodinu před koncem zápasu dvougólové manko protivníka, ve zbývajícím čase stejně zase dvakrát inkasovali.

„Těšil jsem se, že navážeme na výkon v Neratovicích, ale nestalo se tak. Chyběl nám důraz i pohyb. Tímhle způsobem budeme prohrávat pořád. Navíc byl pondělní pozápasový rozbor zřejmě k ničemu, protože jsme do hry nezařadili prvky, o kterých jsme dlouze a několikrát hovořili a zkoušíme je na trénincích,“ zamrzelo čáslavského trenéra Luboše Hájka. „Čím dříve se nám to povede, tím si fotbal nejen proti silnějším soupeřům ulehčíme. Snad to hráči brzy pochopí,“ přál si.

Kouč přivítal možnost zařadit do sestavy tři benjamínky z U11: M. Skokana, M. Šice a F. Klinkáčka. „Samozřejmě na nich hned nemůžeme stavět výkon celého týmu, od toho tam jsou zkušení hráči, ale je dobře, že do toho jdou s námi, pracují na sobě a chtějí se zlepšovat,“ poznamenal Luboš Hájek.

4 : 2
(2 : 1)

Sparta Kutná Hora

 

FK Čáslav

Branky

Sparta Kutná Hora - FK Čáslav 4:2 (2:1),
branky a asistence Čáslavi: E. Panýrková (T. Nesládek) - 2:1, vlastní (M. Vilímek) - 2:2

Sestava

Čáslav: M. Skokan (31. A. Jeřicha) - D. Dražinovský, M. Tlustý - M. Vilímek, T. Hájek, F. Kopecký - E. Panýrková, T. Nesládek. Průběžně střídali: M. Šic, F. Klinkáček, I. Ondráčková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: V. Bouma (Kutná Hora)