U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Spravedlivá remíza

Po zimní přestávce si hráči znovu užili zápasovou atmosféru

Kvůli velké absenci (nemoc, hory) hráčů v týmu U13 muselo vždy několik našich hráčů vypomoci svým starším kamarádům na vedlejším hřišti.

Celý zápas se hrálo ve svižném tempu, které s sebou přineslo i mnoho nepřesností. Po bezgólové první třetině začali lépe druhou třetinu hosté z Vlašimi. Díky špatnému přistupování hráčů a nedůrazu v osobním soubojích šli do vedení 0:2. O srovnání skóre se postaral nejdříve Paták po přihrávce mezi obránci od Vančury. Druhou branku vstřelil Švanda, který byl ve správnou chvíli na správném místě po rohovém kopu. Hosté znovu přidali na aktivitě a znovu odskočili na rozdíl dvou branek.

Závěr zápasu patřil domácím. Na 3:4 snižil přesnou střelou Paták. Vyrovnání přišlo po individuální akci Patáka, kterou gólově zakončil Hybler.

Všichni hráči si zaslouží uznání, jejich minutové vytížení bylo kvůli výpomoci u týmu v U13 opravdu vysoké.

FC Sellier&Bellot Vlašim

Čáslav - Vlašim 4:4 (0:0, 2:3, 2:1)

Branky: Paták 2, Švanda, Hybler

Beránek, Málek - Píška, Vančura, Zavadil, Paták, Spáčil, Hybler, Čertek, Vondra, Rais, Šolta, Švanda, Adam