U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Světice si ve sluneční výhni nedaly pozor na kanonýra

Nejnáročnější fázi čtyřdenního letního soustředění si fotbalisté čáslavských týmů U12 a U11 'užili' ve čtvrtek 9. srpna. Za spalujícího vedra se s Červenými Janovicemi rozloučili kruhovým tréninkem a druhým přípravným duelem se Světicemi.

Hodnocení trenéra

Klub z Prahy-východ byl v početném zastoupení na soustředění v rekreačním a sportovním středisku U Starého rybníka ve Zbraslavicích a rád přijal nabídku čáslavského trenéra L. Hájka. Fotbal tak byl k vidění souběžně na dvou hracích plochách a nic na tom nezměnila skutečnost, že v ten den zrovna vrcholil příval velmi teplého vzduchu.

Světice stejně jako Čáslav skončily v loňské sezoně na druhém místě v okresním přeboru mladších žáků, a tak U12 odehrála velice vyrovnaný zápas. Na začátku třetí čtvrtiny prohrávala o dvě branky, ale vzchopila se a závěrečnou patnáctiminutovku ovládla. Konečný nerozhodný výsledek 4:4 byl odměnou pro oba soupeře. Gólový apetit prokázal čtyřmi přesnými trefami T. Nesládek.

„Všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu za nasazení, kterým se v tom hrozném pařáku prezentovali. I když měli za sebou dopolední kruhový trénink, vydrželi s fyzickými silami až do úplného konce utkání a na poslední chvíli urvali zaslouženou remízu. A to jsme ještě kvůli souběžně hranému duelu mohli využít pouze jednoho náhradníka,“ adresoval svému týmu slova uznání čáslavský trenér Luboš Hájek.

Duel na druhém hřišti skončil výhrou čáslavské U11 nad světickou 'přípravkou' 3:2, když se mezi střelce zapsali P. Kovář, M. Šic a F. Honzíček.

Více o soustředění v Červených Janovicích se dočtete ZDE.

4 : 4
(1 : 2)

FK Čáslav

 

SK Světice

Branky

FK Čáslav - SK Světice 4:4 (1:2),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (T. Hájek) - 1:0, T. Nesládek (E. Panýrková) - 2:3, T. Nesládek (M. Vilímek) - 3:3, T. Nesládek (T. Hájek) - 4:4

Sestava

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, I. Ondráčková - E. Panýrková, T. Nesládek. Průběžně střídal: A. Gaspri. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 4x 15 minut, rozhodčí: L. Hájek (Čáslav)

Fotogalerie