U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Tak už to zase začalo. Ofenzivní jízdou v Benešově

Vánoční přestávka utekla jako voda a fotbalisté čáslavského celku U12 nastoupili po dvou tréninkových jednotkách k prvnímu přátelskému utkání v rámci zimní přípravy. V sobotu 19. ledna je přivítal Benešov, v lize hrající ve skupině C.

Hráči obou týmů mysleli na umělé trávě bez rozhodčího hlavně na útočení, čemuž odpovídala gólová přestřelka s konečným výsledkem 10:9. Velmi produktivní byl T. Nesládek, který se trefil pětkrát a přidal i dvě asistence. „O co lépe nám to šlo směrem dopředu, o to víc nám to skřípalo v obraně. Tu jsme měli hodně propustnou,“ nemohl si nevšimnout čáslavský trenér Luboš Hájek.

Zároveň přiznal, že své svěřence nesvazoval po dvou trénincích po vánoční pauze žádnou taktikou, spíše je nabádal, aby z prvního přípravného utkání neměli žádné nervy, užili si ho, ale zároveň také odmakali. A právě fyzická kondice se u hráčů ukázala být v úvodu zimní přípravy hodně rozdílná.

Zápas velmi dobře zvládli o rok mladší borci D. Dražinovský, F. Klinkáček a P. Kovář. Ten se především v závěrečné třetině stal správným dirigentem hry a adresoval svým spoluhráčům přihrávky, jež měly oči. Premiérový start v čáslavském dresu a ještě v roli kapitána si připsal L. Jeřábek, posila z Uhlířských Janovic, který tak poznal 'trochu' jiný fotbal.

SK Benešov

SK Benešov - FK Čáslav 10:9 (3:2, 4:2, 3:5),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (P. Kovář) - 1:1, T. Nesládek (A. Jeřicha) - 1:2, M. Tlustý (D. Dražinovský) - 4:3, T. Nesládek (F. Klinkáček) - 6:4, T. Nesládek (M. Vilímek) - 8:5, M. Tlustý (T. Nesládek) - 8:6, T. Nesládek (P. Kovář) - 10:7, P. Kovář (F. Klinkáček) - 10:8, M. Vilímek (T. Nesládek) - 10:9

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, A. Gaspri - M. Vilímek, D. Dražinovský, M. Tlustý, L. Jeřábek - T. Nesládek. Průběžně střídali: F. Klinkáček, P. Kovář, E. Panýrková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, bez rozhodčího