U12 Mladší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Tréninkový cyklus začne na hřišti v Červených Janovicích

Pěkně zostra se do letní přípravy na novou sezonu 2018/2019 vrhnou fotbalisté čáslavského týmu U12. Začnou rovnou čtyřdenním soustředěním, které se uskuteční od 6. do 9. srpna ve sportovním areálu v Červených Janovicích.

Hráči si po více než měsíčním prázdninovém volnu budou mít jistě o čem vyprávět, ale jejich hlavním cílem bude co nejdříve si zase přivyknout fyzické zátěži a fotbalovým dovednostem, vždyť Česká žákovská liga začne už o prvním zářijovém víkendu.

Zahájení: pondělí 6. srpna v 9.30 hodin ve sportovním areálu v Červených Janovicích. Doprava vlastní, společný odjezd v 9.00 hodin od kabin u atletického hřiště v Čáslavi po rozdělení dětí do aut.

Ukončení: čtvrtek 9. srpna v 18.30 hodin (po skončení přípravného zápasu se Světicemi).

Cena: 1600 Kč (platba v den odjezdu na soustředění).

Stravování: plná penze + celodenní pitný režim.

Ubytování: dvou- až čtyřlůžkové pokoje s předsíňkou a sociálním zařízením.

Sportoviště: sportovní areál TJ Sokol Červené Janovice - hřiště, multifunkční hřiště, tělocvična.

Dozor: trenéři Luboš Hájek (724 765 382), Vojtěch Pavlík (720 949 285), Radek Zoufalý (723 235 812).

Potvrzená účast: U12 - D. Dražinovský, A. Gaspri, T. Hájek, L. Hájková, F. Honzíček, A. Jeřicha, F. Kopecký, O. Mlčoch, T. Nesládek, I. Ondráčková, E. Panýrková, M. Vilímek. Omluveni: D. Hlouch, M. Tlustý. U11 - D. Brynda, F. Buchl, J. Honc, F. Klinkáček, P. Kovář, J. Kunášek, F. Rajchman, M. Skokan, M. Šic. Omluven: Š. Urban.

S sebou: věci na trénování (tričko, trenky, šusťáková bunda, mikina, tepláky, stulpny, kopačky, chrániče, boty na běhání), sálovky na případné tréninky v tělocvičně, spacák, plavky, ručníky, spodní prádlo, pantofle, oblečení na volné chvíle a na spaní, hygienické potřeby a dále, co rodiče uznají za vhodné. Doporučené kapesné: 200 Kč.

Upozornění: v případě, že hráči užívají léky, prosíme o nahlášení, dále upozorňujeme, že za notebooky, tablety, herní konzole, mobilní telefony a další cennosti neručíme!

Poznámka: při závažném a opakovaném porušení disciplíny a kázně bude dítěti předčasně ukončeno soustředění a rodiče vyrozuměni telefonicky!

Fotbalové hřiště a ubytovna v Červených Janovicích