U12 Mladší žáci

FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Týmové vítězství v derby s Kutnou Horou

Po dlouhé době měli mladší žáci U12 možnost opět se utkat s Kutnou Horou. Předchozí duely bývaly vždy velmi vyrovnané, což zaručovalo pro fanoušky obou táborů atraktivní podívanou. Sobotní klání se od těch předchozích přece jen trochu lišilo. Týmy proti sobě nastoupily po více než půlroční pauze. Zápas se hrál 3 x 30 minut a na větším hřišti než tomu bylo zvykem v kategorii přípravek. Naši svěřenci si v zápase vedli skvěle, předvedli parádní týmový výkon a i díky tomu zvítězili 14:2. Po závěrečném hvizdu tak mohli být spokojenější rodiče čáslavských mladíků, kteří vyprovodili hráče potleskem.

K dnešnímu výkonu nemám zkrátka co vytknout.  Zápas se nám vyvedl ve všech směrech, jak výsledkově, tak i herně. Pokud budeme přistupovat ke všem utkáním a tréninkům jako dnes, troufám si říct, že se bude naše hra ještě zlepšovat. Nejvíce mě těší skutečnost, že naše hra nebyla postavená na jednotlivcích. O dnešní vítězství se zasloužili všichni hráči, kteří do zápasu nastoupili, což nebývalo zvykem. Jen tak dál!

Sparta Kutná Hora

3x Klinkáček F.

3x Šic M.

2x Fajt M.