U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Únava z nabitého týdne se projevila v Nymburce

Hodně unaveným dojmem působili čáslavští mladší žáci kategorie U12 ve svém dalším ligovém utkání v Nymburce. Ačkoliv v sobotu 11. května spolu hráli sousedé v tabulce, poměr sil na hřišti vyzněl gólově lépe pro domácí celek.

Hodnocení trenéra

„Byl na nás hrozný pohled, takhle se o ligové body nehraje,“ rozčiloval se čáslavský trenér Luboš Hájek. „I když jsme o tom před zápasem v kabině mluvili, zase nám v první třetině ujel vlak a pak už se s výsledkem těžko něco dělá. Začínám mít pocit, že mluvím do dubu,“ doplnil.

Přestože v držení míče měla Čáslav navrch, nemohoucí byla v koncovce a také v defenzivní činnosti. Soupeř pak těžil z rychlých brejků a ze školáckých chyb protihráčů. „Naši obránci opět šetřili krokem a rychlostně nestíhali. Uvažuji proto o změnách v sestavě, i když to bude kvůli omezené kvalitě hráčského kádru zase na úkor něčeho jiného,“ naznačil kouč Čáslavi.

Ten v Nymburce musel řešit nemilý okamžik, který vyplynul z nepříznivého vývoje zápasu. Frustrovaný M. Vilímek totiž nevybíravým a hodně okatým způsobem oplácel v polovině třetí třetiny běžný faul. Zatímco rozhodčí D. Jeník byl shovívavý a udělil hříšníkovi jen žlutou kartu, trenér L. Hájek ho okamžitě stáhl ze hřiště se slovy „Takhle se chovat nechceme!“ a do sestavy do konce utkání už nezařadil.

Pokud na začátku ohlédnutí za duelem v Nymburce byla zmínka, že hosté působili unavených dojmem a chyběla jim jiskra, tak je nutné přiznat, že většina čáslavských hráčů měla fotbalem hodně nabitý týden - pondělí: regionální akademie a trénink, úterý: okrskové kolo školního McDonald's Cupu, středa: mezinárodní turnaj v Malešově, čtvrtek: trénink, pátek: okresní kolo školního McDonald's Cupu, sobota: mistrovské utkání v Nymburce. A to se muselo nějak projevit...

8 : 4
(5 : 1)

SK Polaban Nymburk

 

FK Čáslav

Branky

SK Polaban Nymburk - FK Čáslav 8:4 (4:1, 2:0, 2:3),
branky a asistence Čáslavi: V. Koryčánek (přímý kop) - 3:1, V. Koryčánek (M. Resl) - 6:2, M. Resl (P. Holý) - 8:3, R. Novotný (L. Jeřábek) - 8:4

Sestava

Čáslav: A. Jeřicha - L. Jeřábek, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, V. Koryčánek, P. Holý - M. Resl. Průběžně střídali: P. Balvín, T. Nesládek, R. Novotný, M. Tlustý, M. Krejza. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: D. Jeník (Nymbursko)

Zbývající výsledky: Trutnov - Svitavy 1:2, Pardubice - Vlašim 20:3, Mladá Boleslav - Hlinsko 18:0, Kolín - Chrudim 2:8, Vysoké Mýto - Hradec Králové 6:14, Náchod - Cidlina Nový Bydžov 8:3.