U12 Mladší žáci

Upracovaná výhra nad Cidlinou

V první třetině to bylo kvalitní fotbalové představení a tomu odpovídal i výsledek. V dalších třetinách přišel velmi nepřesvědčivý a kostrbatý výkon

Od první minuty dávali domácí každému vědět, kdo je pánek na hřišti 1:0 po Hyblerově centru Spáčil hlavou, 2:0 Spáčil s přispěním obránce, 3:0 hezký slalom Hyblera, 4:0 odražený míč po rohovém kopu poslal z voleje do brány Růžička, 5:1 po střele Vančury nejrychleji reagoval Koryčánek.

Velká změna nastala ve druhé třetině. Domácímu týmu absolutně přestala vycházet kombinace, mnoho neadresných přihrávek a složité řešení vzniklých situací mělo za následek, že do zápasu se herně začali prosazovat hosté.

Ve třetí třetině domácí pokračovalli v neslaném, nemastném výkonu a díky dvěma trefám Hyblera doklopýtali do vítězného konce.

Výsledkově jsme zápas zvládli, to nás může těšit, "ALE" předvedený výkon minulý týden v Chrudimi i dnes s Cidlinou je velmi vzdálen od výkonů, které hráči předváděli během podzimní části . . .