U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

V květnové předehrávce měly navrch Pardubice

Čáslavští mladší žáci kategorie U12 ještě ani nestačili pořádně vstřebat zasloužené vítězství nad Svitavy a už měli ve středu 10. dubna v rámci takzvaného anglického týdne před sebou další duel. Na hlavním hřišti Pod Hrádkem přivítali Pardubice.

Hosté v předehrávce květnového dvacátého kola potvrdili svou kvalitu, bylo vidět, že fotbalově jsou přece jen o něco dál než čáslavský kolektiv. Nicméně především ve druhé třetině předvedli i svěřenci trenéra L. Hájka lepší okamžiky a dokázali svého protivníka potrápit.

„Možná si každý z nás přál pod dojmem vydařeného utkání se Svitavy, abychom podobným způsobem pokračovali proti Pardubicím, ovšem to by všichni museli podat stoprocentní výkon a hrát s větším zaujetím. Fotbal byl teď podstatně rychlejší a pod časovým tlakem jsme nakupili velké množství zkažených přihrávek. Soupeř to pak využil k rychlým kontrům a nás to stálo hodně fyzických sil,“ uvedl čáslavský trenér Luboš Hájek.

„Pardubice nás předčily rovněž v důrazu a v osobních soubojích. Zvlášť od dvou našich nejurostlejších obránců bych očekával, že menší protihráče jen tak nenechají projít pokutovým územím a nedají jim možnost skórovat, jako se to minimálně dvakrát stalo,“ dodal Luboš Hájek.

FK Pardubice

FK Čáslav - FK Pardubice 1:7 (0:2, 1:2, 0:3),
branka a asistence Čáslavi: T. Nesládek (M. Tlustý) - 1:4

Čáslav: M. Skokan - I. Ondráčková, F. Kopecký - M. Vilímek, D. Dražinovský, T. Hájek, P. Holý - M. Resl. Průběžně střídali: L. Jeřábek, A. Gaspri, R. Novotný, M. Tlustý, P. Balvín, T. Nesládek, E. Panýrková, M. Krejza, D. Němec. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)

Zbývající výsledky: Svitavy - Hradec Králové, Cidlina Nový Bydžov - Mladá Boleslav, Hlinsko - Kolín (sobota 4. května od 10 hodin), Trutnov - Náchod (sobota 4. května od 14 hodin), Chrudim - Nymburk (sobota 4. května od 15 hodin), Vlašim - Vysoké Mýto (středa 8. května od 10.30 hodin).