U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Vítězná premiéra v České lize žáků

Výsledkově zvládnutý zápas, ve kterém nasazení, bojovnost a touha po vítězství slavily úspěch

Úvodní minuty zápasu patřily hostům z Vlašimi. Utkání začali s velkou chutí a jejich důsledné napadání a rychlé útoky byly velmi nebezpečné. Domácím se nedala upřít snaha, ale chyběla přesná nahrávka, rychlá rozhodnutí a první dotyk s míčem. Už ve třetí minutě hosté zúročili svou aktivitu. Po riskantní rozehrávce domácích získali míč a vstřelili první branku. Pak přišly dlouhé minuty, kdy se hra přelévala od jednoho pokutového území k druhému. Bylo k vidění mnoho nepřesností na obou stranách.

Radost do domácích řad přinesl závěr první části, nejprve Patákův přesný trestný kop našel za obranu nabíhajícího Hyblera a bylo tu vyrovnání. V poslední minutě vybojoval míč Rais, prostrčil Hyblerovi a domácí se ujali vedení.

V přestávce byl na hráče kladen důraz, aby zklidnili hru a zlepšili své přihrávky. Zřejmě tato rada neminula cíl a domácí ve druhé části utkání zkvalitnili svůj herní projev a částečně ovládli hru po celých 30 minut. Z rohového kopu posadil Spáčil míč na hlavu Patáku a bylo 3:1. Hybler prodloužil na Švandu, ten umístil míč k levé tyči 4:1. Na 5:1 zvýšil Čertek, který prokázal větší důraz v souboji jeden na jednoho.

Závěrečná část se změnila v gólovou přestřelku 6:1 Hybler na Koryčánka a ten se nemýlil. 6:2 snížení po nechtěném zásahu jednoho z obránců. 7:2 Růžička po asistenci Šolty. 7:3 hezký průnik útočníka hostů přes tři bránící hráče. 8:3 nejhezčí akce utkání, Spáčil - Hybler branku vsítil Kubín. 9:3 konečnou tečku udělal svým druhým gólem Švanda po nahrávce Hyblera v poslední minutě.

Přísnější měřítko snesla pouze prostřední část zápasu. Individuální herní činnosti v první a poslední části zápasu silně pokulhávaly za kvalitou, která byla k vidění v přípravných zápasech.