U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Votroci měli slabinu pouze v koncovce. Ještě že tak!

Dvě vyučovací hodiny na dětské vysoké škole fotbalu absolvovali v sobotu 8. září v Hradci Králové hráči čáslavského týmu U12. V areálu Háječek se toho od stejně starých lektorů mohli hodně naučit, jen na proměňování šancí by se hodil zkušenější profesor.

Hodnocení trenéra

„Ještě že tak,“ oddechl si čáslavský trenér Luboš Hájek, jehož svěřenci čelili jednomu útoku za druhým, a tak se po drtivou většinu času hrálo na jedné polovině hřiště. „Přesto jsme dokázali vstřelit dvě branky a byli blízko i třetí, jenže faulovaný Víťa Koryčánek neproměnil pokutový kop,“ zmínil Luboš Hájek.

V největším zápřahu byl po celé utkání hostující brankář A. Jeřicha. Pochytal velké množství střel a také měl dobře postavené tyče. „Možná mu zvoní v uších ještě teď,“ pousmál se čáslavský kouč Luboš Hájek a dodal: „Tonda navázal na výborný výkon ze závěrečné třetiny s Chrudimí a zachránil nás od ještě většího debaklu.“

Hostům se nedala upřít snaha, ovšem soupeř byl svou kvalitou mnohem dál. Značný rozdíl se nechal vypozorovat rovněž v soustředěnosti hráčů. Zatímco královéhradečtí votroci o přestávkách mezi třetinami 'hltali' každé slovo trenéra, dva nejmenovaní borci v čáslavském dresu si sedli vedle sebe jako v mateřské škole a počítali si, kdo má víc špuntů na kopačkách...

15 : 2
(10 : 2)

FC Hradec Králové

 

FK Čáslav

Branky

FC Hradec Králové - FK Čáslav 15:2 (5:0, 6:2, 4:0),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (M. Tlustý) - 6:1, T. Nesládek (M. Tlustý) - 9:2

Sestava

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, F. Kopecký - M. Vilímek, M. Tlustý, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: A. Gaspri, V. Koryčánek, E. Panýrková, O. Mlčoch, M. Krejza, M. Resl. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: A. Jiříček (Ohnišťany)

Zbývající výsledky: Mladá Boleslav - Náchod 11:1, Nymburk - Cidlina Nový Bydžov 14:2, Vlašim - Svitavy 1:6, Kolín - Trutnov 3:1, Vysoké Mýto - Chrudim 8:5, Pardubice - Hlinsko 11:0.