U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Votroci oslavili první máj pořádnou demolicí

Jako fotbaloví nazdárci vypadali čáslavští mladší žáci kategorie U12 ve středu 1. května v domácím ligovém utkání s Hradcem Králové. Nikdo se pak nemohl divit, že od lídra tabulky schytali svůj největší výprask v sezoně. Prohráli o dvacet gólů!

„Jestliže jsme po vydařeném herním výkonu ve Vysokém Mýtě doufali, že bychom na něj po třech dnech mohli proti dalšímu favoritovi navázat , tak nás vyvedl z omylu hned samotný začátek zápasu. Vůbec jsme nezachytili jeho tempo, brzy jsme několikrát velmi snadno inkasovali a od toho se pak odvíjel i konečný výsledek,“ mrzelo čáslavského trenéra Luboše Hájka. „Být v boxerském ringu, tak to bylo na vhození ručníku hned v první třetině,“ naznačil.

Kouč Čáslavi uznal velkou fotbalovou kvalitu královéhradeckých votroků, ale své svěřence tím nijak neomlouval. „Když někdo nestíhá protivníkovi rychlostně, to se dá pochopit, ale nebýt třeba už ve druhé minutě důrazný, nedostoupit protihráče a nechat ho, ať si klidně střílí a dá nám gól, to je velmi špatná vizitka. A podobných příkladů by se dalo uvést více. Většina hráčů nebyla plně koncentrovaná a neplnila na hřišti to, co jsme si řekli před zápasem,“ uvedl Luboš Hájek.

Sám pak přiznal, že každá taková porážka bere chuť do další práce, ale tím se on ani jeho svěřenci nesmí nechat odradit.

FC Hradec Králové

FK Čáslav - FC Hradec Králové 1:21 (0:7, 1:8, 0:6),
branka a asistence Čáslavi: V. Koryčánek (T. Hájek) - 1:13

Čáslav: A. Jeřicha - L. Jeřábek, F. Kopecký - R. Novotný, T. Hájek, V. Koryčánek, P. Holý - M. Resl. Průběžně střídali: I. Ondráčková, M. Tlustý, M. Vilímek, D. Dražinovský, T. Nesládek, E. Panýrková, D. Němec. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: M. Chalupa (Kutná Hora)

Zbývající výsledky: Chrudim - Vysoké Mýto 1:9, Náchod - Mladá Boleslav 5:5, Hlinsko - Pardubice 2:10, Cidlina Nový Bydžov - Nymburk 12:3, Trutnov - Kolín 2:6, Svitavy - Vlašim 9:3.