U12 Mladší žáci

Výborná první třetina na kolínskou Spartu nestačila

Překvapivý úvod mělo v neděli 7. října ligové derby v Kolíně. Čáslavští fotbalisté kategorie U12 v něm velmi dobrou hrou zaskočili soupeře a po čtvrthodině vedli dvoubrankovým rozdílem. Dobře odmakanou první třetinou to však pro ně skončilo.

Především vstup do druhé třicetiminutovky byl z pohledu hostů - už bez dvou zraněných klíčových hráčů T. Nesládka a D. Dražinovského - tragický, a kolínská Sparta se tak na obrat skóre ani moc nenadřela. Stačilo jen vytvořit tlak. Malou naději ještě vykřesalo vyrovnání na 3:3, ale jednalo se jen o krátkodobou záležitost.

„Místo aby nás dvougólové vyrovnání nakoplo do zbývajících dvou třetin, tak se hned po přestávce stal pravý opak,“ uvedl čáslavský trenér Luboš Hájek. Jeho svěřenci v pozápasovém rozboru přiznali, že si po velmi dobře odehraném úvodním dějství mylně mysleli, že to půjde dál samo...

9 : 4
(3 : 2)

SK Sparta Kolín

SK Sparta Kolín - FK Čáslav 9:4 (0:2, 5:1, 4:1),
branky a asistence Čáslavi: P. Holý (T. Hájek) - 0:1, M. Šic (P. Kovář) - 0:2, T. Hájek (bez asistence) - 3:3, M. Tlustý (bez asistence) - 8:4

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, M. Tlustý, P. Holý - T. Nesládek. Průběžně střídali: M. Šic, F. Honzíček, M. Krejza, E. Panýrková, P. Kovář, A. Gaspri, I. Ondráčková. Trenéři: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: M. Šafránek (Libodřice)

Zbývající výsledky: Náchod - Hlinsko 4:7, Pardubice - Hradec Králové 1:5, Nymburk - Vlašim 7:7, Mladá Boleslav - Chrudim 9:3, Vysoké Mýto - Svitavy 7:4, Trutnov - Cidlina Nový Bydžov 4:7.