U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Vydřená výhra v Kolíně

Čáslavský tým podrželi v důležitých momentech oba brankaři Beránek, Málek a nové kopačky Hyblera

Mírně rozmoklý terén napomáhal po celý zapas k mnoha nepřesnostem. Celou první třetinu se hrálo od brány k bráně. Domácí měli tři velké šance po nepřesné rozehrávce. Hosté jednu šanci, ale míč minul prázdnou bránu. Ve druhé třetině všichni hráči přivykli terénu a hostům se začala dařit kombinace. Rychlý únik po křídle předvedl Koryčánek, jeho nahrávka se přes Resla dostala k Hyblerovi a ten otevřel skóre zápasu 0:1. Domácí chtěli rychle srovnat, ale v cestě jim stáli rychlé zákroky Beránka v bráně.

Dvě minuty před druhou přestávkou prostrčil míč Hybler chytře mezi obránci Rais zvýšil na 0:2.

Mírná převaha hostů z druhé části zápasu se přesunula i do části závěrečné. Když v patnácté minutě domácí gólman váhal s odkopem a Hybler toho využil ke vstřelení branky a zvýšení na 0:3 vše nasvědčovalo tomu, že je o zápase rozhodnuto.

Závěr zápasu se domácím podařilo pěkně zdramatizovat. Všechny jejich útoky měli zakončení z bezprostřední blizkosti brány a gól nepřicházel, ale stačily dvě přesné střely z míst za pokutovým územím a tři minuty před koncem byl stav 2:3. Hektický závěr zápasu plný domácích útoků na chvíli přerušila finální přihrávka Raise na Hyblera, který navýšil na 2:4. Závěrečný tlak dokázali domácí proměnit v penaltu, ale vybraný střelec poslal míč nad bránu.

Vítězství v zápase nás všechny určitě hřeje, ale předvedli jsme mnoho chyb v rozehrávce, ať už jednoduchou nahrávkou nebo ztrátami míče při pokusech obejít hráče soupeře. Těšit nás můžou výkony obou brankařů a touha po vítězství celého týmu.

Fotky ze zápasu: https://chesssendrazice.rajce.idnes.cz/u12_Kolin/

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/0c7063ab-026d-4b3c-a5a7-f6b165aa4feb

SK Sparta Kolín

Kolín - Čáslav  2:4 (0:0, 0:2, 2:2)