U12 Mladší žáci

FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Výhra na závěr sezóny

Mladší žáci U12 odehráli v pátek podvečer poslední přátelské utkání sezóny 2019/2020. Na svém hřišti je už podruhé v této sezóně přivítal celek FC Žďas Žďár nad Sázavou. Stejně jako tomu bylo na podzim, i dnes se podařilo našim svěřencům zvítězit.

S dnešním předvedeným výkonem jsem spokojen. Přesně takové nasazení bych od hráčů očekával každý zápas. Jediné co mě mrzí, je zranění Matěje Fajta, který zápas nedohrál pro bolest kolene. Doufám, že to nebude nic vážného a bude se moct brzy zapojit do tréninkového procesu. Toto utkání beru spíše jako přípravu na nadcházející sezónu. Letní pauza totiž letos nebude téměř žádná.

FC Žďár nad Sázavou

2x Förster L.

2x Klinkáček F.

1x Šic M.