U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Výkon ve Vysokém Mýtě devalvovala čtvrthodina

Prohra, kvůli které není potřeba ronit slzy. To si mohli říct čáslavští mladší žáci kategorie U12 v neděli 28. dubna po potěšujícím výkonu v duelu ve Vysokém Mýtě. Klidně by se dalo napsat, že svého soupeře z druhého místa v ligové tabulce i potrápili.

Pro výsledek však byla rozhodující čtvrthodina mezi 46. a 61. minutou, kdy hosté inkasovali pět branek. „Tento výpadek si za rámeček určitě nedáme, ale jinak jsme mohli ze hřiště odcházet se vztyčenými hlavami. Po většinu času jsme byli favoritovi rovnocenným protivníkem a hráli s ním otevřenou partii,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek.

„Moji svěřenci názorně předvedli, že pokud dodržují stanovené pokyny, plně se koncentrují na hru a mají dostatek fyzických sil, vypadá fotbal i v jejich podání velmi dobře a má svou kvalitu. Běda ale, když na chvíli poleví. To si pak na nás soupeř smlsne,“ poznamenal Luboš Hájek.

Kvůli poruše vozidla na cestě do Vysokého Mýta se k utkání nedostavil delegovaný rozhodčí, a tak se píšťalky ujal domácí trenér mladšího dorostu kategorie U17 M. Stloukal. Zápas odřídil s přehledem, bez chyb a navíc se rozplýval nad výkonem čáslavského tvůrce hry a kapitána T. Hájka, jehož pochválil netradičně před nastoupenou jednotkou hned na hrací ploše po závěrečném hvizdu. „Hlavně ho nezkažte,“ vzkázal Milan Stloukal s úsměvem do Čáslavi.

SK Vysoké Mýto

SK Vysoké Mýto - FK Čáslav 9:4 (1:1, 5:1, 3:2),
branky a asistence Čáslavi: V. Koryčánek (M. Tlustý) - 1:1, T. Hájek (P. Holý) - 5:2, M. Resl (penalta) - 8:3, T. Nesládek (M. Resl) - 8:4

Čáslav: A. Jeřicha - L. Jeřábek, F. Kopecký - R. Novotný, T. Hájek, V. Koryčánek, P. Holý - T. Nesládek. Průběžně střídali: M. Tlustý, I. Ondráčková, M. Vilímek, D. Dražinovský, P. Balvín, M. Resl, D. Němec. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: M. Stloukal (laik, Vysoké Mýto)

Zbývající výsledky: Kolín - Cidlina Nový Bydžov 6:2, Hradec Králové - Vlašim 15:4, Mladá Boleslav - Trutnov 3:7, Náchod - Svitavy 1:0, Pardubice - Chrudim 4:2, Nymburk - Hlinsko 7:2.