U12 Mladší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Výkon ve Vysokém Mýtě devalvovala čtvrthodina

Prohra, kvůli které není potřeba ronit slzy. To si mohli říct čáslavští mladší žáci kategorie U12 v neděli 28. dubna po potěšujícím výkonu v duelu ve Vysokém Mýtě. Klidně by se dalo napsat, že svého soupeře z druhého místa v ligové tabulce i potrápili.

Pro výsledek však byla rozhodující čtvrthodina mezi 46. a 61. minutou, kdy hosté inkasovali pět branek. „Tento výpadek si za rámeček určitě nedáme, ale jinak jsme mohli ze hřiště odcházet se vztyčenými hlavami. Po většinu času jsme byli favoritovi rovnocenným protivníkem a hráli s ním otevřenou partii,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek.

„Moji svěřenci názorně předvedli, že pokud dodržují stanovené pokyny, plně se koncentrují na hru a mají dostatek fyzických sil, vypadá fotbal i v jejich podání velmi dobře a má svou kvalitu. Běda ale, když na chvíli poleví. To si pak na nás soupeř smlsne,“ poznamenal Luboš Hájek.

Kvůli poruše vozidla na cestě do Vysokého Mýta se k utkání nedostavil delegovaný rozhodčí, a tak se píšťalky ujal domácí trenér mladšího dorostu kategorie U17 M. Stloukal. Zápas odřídil s přehledem, bez chyb a navíc se rozplýval nad výkonem čáslavského tvůrce hry a kapitána T. Hájka, jehož pochválil netradičně před nastoupenou jednotkou hned na hrací ploše po závěrečném hvizdu. „Hlavně ho nezkažte,“ vzkázal Milan Stloukal s úsměvem do Čáslavi.

SK Vysoké Mýto

SK Vysoké Mýto - FK Čáslav 9:4 (1:1, 5:1, 3:2),
branky a asistence Čáslavi: V. Koryčánek (M. Tlustý) - 1:1, T. Hájek (P. Holý) - 5:2, M. Resl (penalta) - 8:3, T. Nesládek (M. Resl) - 8:4

Čáslav: A. Jeřicha - L. Jeřábek, F. Kopecký - R. Novotný, T. Hájek, V. Koryčánek, P. Holý - T. Nesládek. Průběžně střídali: M. Tlustý, I. Ondráčková, M. Vilímek, D. Dražinovský, P. Balvín, M. Resl, D. Němec. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: M. Stloukal (laik, Vysoké Mýto)

Zbývající výsledky: Kolín - Cidlina Nový Bydžov 6:2, Hradec Králové - Vlašim 15:4, Mladá Boleslav - Trutnov 3:7, Náchod - Svitavy 1:0, Pardubice - Chrudim 4:2, Nymburk - Hlinsko 7:2.