U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Vyrovnaný duel s Vysokým Mýtem

Dramatický průběh zápasu plného útočných akcí vítěze nepřinesl.

Tým Vysokého Mýta vyhrál svoje první dva mistrovské zápasy. Začátek zápasu nebyl ve znamení vzájemnoho oťukávání, ale řádného náporu hostů na domácí bránu. Odlehčení přišlo až po několika minutách, kdy se do samostatného úniku dostal Reis. Jeho střela skončila nad bránou.

První branku bylo možné vidět ve 4. minutě. Byla jako z kopírky, kdy už poněkolikáté v této sezóně Spáčilův roh našel hlavu Patáka a je tu vedení 1:0. Radost z vedoucího gólu netrvala dlouho. Po pěti minutách přichází ostrý střet domácího gólmana s hostujícím hráčem a penalta, díky které hosté vyrovnávají na 1:1. Penalta odstartovala mnoho vytvořených a neproměněných šancí na obou stranách. Góly přišly až těsně před první přestávkou. Ve 28. minutě zapomněla domácí obrana na jednoho z útočníku a hosté se ujali vedení na 1:2. Ve 30. minutě byl nedovoleným zákrokem zastaven Růžička. Trestný kop přetavil Hybler na vyrovnávací branku na 2:2.

Druhá třetina začala zvýšenou bojovností všech aktérů. Přibylo tvrdých soubojů i promarněných šancí. Odměnou za snahu pro oba týmy jsou dvě podobné branky. Nejprve hosté jdou do vedení 2:3 tečovanou střelou. Za domácí odpovídá také tečovanou střelou Resl. Mimořádný zákrok předvede Málek, před kterým se na dorážku objeví tři hráči soupeře.

V poslední třetině mají hosté mírnou převahu. Branka visí na vlásku, ale díky sychravému počasí zřejmě všem střelcům zvlhnul prach. Když v posledních sekundách zlikviduje Málek nebezpečný nájezd, končí zápas spravedlivou remízou.

Hosté se představili sympatickým výkonem a nedali jeden míč zadarmo. Výzva trenérů k respektu ze soupeře nenašla u hráčů správnou odezvu. Velký problém nám dělalo zachytit a ubránit nabíhající hráče soupeře. První nekvalitní dotyk s míčem nás připravil o spoustu možností přejít do rychlého útoku.

Nevšední motivační prvek před zápasem jsme potvrdily pouze vydřenou remízou.

Fotky ze zápasu: https://chesssendrazice.rajce.idnes.cz/Caslav_-_Vysoke_Myto/

. . . a   jak   to viděl  soupeř:                              http://skvm.wbs.cz/Mladsi-zaci-U-12.html

SK Vysoké Mýto

Čáslav - Vysoké Mýto 3:3 (2:2, 1:1, 0:0)