U12 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Zápas dvou rozdílných poločasů

Po minulém zápase v Pardubicích zavítala tentokrát naše dvanáctka na Vysočinu, kde se v úterý odpoledne utkala s týmem starších žáků SK Habry. I přes nepřesvědčivý herní výkon z první půle, mohla radovat s konečného vítězství 2:6.

První poločas se nám dnes příliš nevydařil. Sice jsme se dokázali dostat dvakrát do vedení, ale špatným bráněním soupeř vždy brzy vyrovnal. Odskočit na více brankový rozdíl se nám podařilo až během druhé půle, kdy se naše hra zlepšila a směrem dopředu jsme byli mnohem aktivnější. Na postu útočníka se výjimečně představil obránce Dominik Miláček, který dvakrát skóroval. Dále bych chtěl vyzdvihnout výkon Ivety Ondráčkové, která jako obvykle podala v obraně zodpovědný výkon. Porovnání se staršími protihráči jsme opět úspěšně zvládli.

SK Habry

2x Miláček D.

1x Kovář P.

1x Šic M.