U13 Mladší žáci

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Akademie se turnajem poděkovala za spolupráci

Turnaj jako poděkování za dobrou spolupráci s ligovými kluby uspořádala Regionální fotbalová akademie Pardubického kraje v sobotu 30. listopadu. Pozvánku do sportovního areálu v Ohrazenicích obdrželi a rádi přijali také čáslavští mladší žáci kategorie U13.

Trojice hráčů - A. Jeřicha, D. Dražinovský a L. Förster - si tamní umělou trávu vyzkoušela v posledním listopadovém týdnu roku 2019 dokonce podruhé, když tam ve všední den absolvovali výběrový kemp, respektive trénink. A právě L. Förster nastoupil po předem domluvené dohodě trenérů L. Hájka a O. Tichého za pardubický tým, prvního soupeře Čáslavi. Ta naopak využila konec podzimní části sezony a z Přelouče si vypůjčila J. Katzera.

Čáslav vstoupila do turnaje velice snaživě, ovšem po inkasované brance v samém závěru dvacetiminutového utkání ji mohly mrzet tři neproměněné šance. Gólu (M. Resl) se sice dočkala proti Hlinsku, ale na tři protiúdery to nestačilo. Opačným výsledkem skončil zápas s Mladou Boleslaví (P. Holý, E. Panýrková, M. Resl) a v následujících třech duelech se už čáslavští střelci nevyznamenali. V součtu z toho byla osmá příčka.

„Nehráli jsme špatně, ale mohlo to být lepší,“ zhodnotil účinkování svého celku na prvním ročníku Partners Cupu - Memoriálu Ladislava Procházky brankář Antonín Jeřicha. Z týmů, proti kterým nastoupil, se mu nejvíce líbil výkon Pardubic. „Hrály svižně, rychle, netahaly moc míč, když bylo potřeba, tak ho potahaly,“ upřesnil svoji volbu.

Ve stejný den odpoledne se na umělé trávě v Ohrazenicích představili také čáslavští mladší žáci kategorie U12, za něž kvůli doplnění sestavy pokračovali ve hře D. Dražinovský, L. Förster a I. Ondráčková, a obsadili čtvrté místo. „Rádi bychom vám touhle cestou poděkovali, že jste se zúčastnili memoriálu. Druhý ročník plánujeme udělat opět poslední víkend v listopadu,“ uvedl pardubický trenér Ondřej Tichý.

8. místo

Partners Cup

FK Čáslav - FK Pardubice U12 0:1 (zápas ve skupině)

FK Čáslav - FC Hlinsko 1:3 (zápas ve skupině)
- branka a asistence Čáslavi: M. Resl (A. Gaspri) - 1:2

FK Čáslav - FK Mladá Boleslav U12 3:1 (zápas ve skupině)
- branky a asistence Čáslavi: P. Holý (přímý kop) - 1:0, E. Panýrková (P. Balvín) - 2:1, M. Resl (bez asistence) - 3:1

FK Čáslav - SK Vysoké Mýto 0:2 (zápas ve skupině)

FK Čáslav - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:2 (zápas o 5. až 8. místo)

FK Čáslav – Bohemians Praha 1905 U12 0:2 (zápas o 7. a 8. místo)

FK Čáslav: A. Jeřicha - P. Balvín, D. Dražinovský, A. Gaspri, T. Hájek, P. Holý, J. Katzer, V. Koryčánek, R. Novotný, I. Ondráčková, E. Panýrková, M. Resl, M. Tlustý. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 1x 20 minut, rozhodčí: hráči Regionální fotbalové akademie Pardubického kraje

Pořadí turnaje: 1. TJ Svitavy, 2. SK Vysoké Mýto, 3. SK Sparta Kolín, 4. FC Hlinsko, 5. RMSK Cidlina Nový Bydžov, 6. FK Pardubice U11, 7. Bohemians Praha 1905 U11, 8. FK Čáslav, 9. FK Mladá Boleslav U11, 10. FK Náchod.