U13 Mladší žáci

Bod z Chrudimi

Po letním chrudimském výprasku jsme k utkání chtěli přistoupit maximálně zodpovědně, s pokorou k soupeři, který má kvalitní tým a zároveň se zdravím sebevědomím vycházejícím z vlastních možností a herního plánu. Bohužel nás na podzim neustále "kosí" zranění a nemoci, i proto jsme věděli, že fyzická síla bude na straně soupeře. Zvláště poslední třetina to pak potvrdila. V té první jsme naopak soupeře asi i zaskočili dobrým napadáním a rychlým přechodem do útoku, což se nám už dařilo na Ondrášovce, vytěžili jsme však pouze 1 gól. Ve druhé třetině již měli územní převahu Chrudimští, ale stále jsme dokázali reagovat rychlými protiútoky a dokázali vstřelit šťastnou branku za bojovnost (zblokovaný odkop brankáře). V poslední minutě 2. třetiny měl navíc obrovskou šanci Tomáš Rolenec, kdy postupoval, nikým neatakován, z poloviny hřiště na brankáře, bohužel však mířil vedle. Tam by se asi utkání zlomilo v náš prospěch. V poslední třetině pak přišel drtivý tlak Chrudimi, za který byli zaslouženě odměněni dvěma brankami. Naši kluci a Radka zaslouži velkou pochvalu za bojovnost a zaslouženě si odváží bod za remízu.