U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Bodensee Pokal - Bregenz - Rakousko

U 13 -  5. a 15. místo z 32 účastníků – bilance 4 – 0 – 1 a 1 – 0 - 4

Trenér Miroslav Paták zhodnotil počínání svých svěřenců za celý realizační tým (J. Peška, P. Píška): „Áčko bohužel jednou prohrálo - rozhodující prohra 0:1 ve finálové skupině, kdy jsme celý zápas dominovali, ale neproměnili celou řadu šancí a soupeř nás potrestal z brejku.  Kluci přesto zaslouží velkou pochvalu, protože předváděli fotbal, jaký chceme hrát a který se učíme. Rychlý, kombinační, se spoustou zakončení a situací 1:1. Dovolím si neskromně napsat, že jsme předváděli nejlepší hru na tomto turnaji!  Béčko bylo velkou zkouškou pro kluky, kteří nemají velké zápasově vytížení. Náš záměr byl přenést roli lídrů mužstva na kluky, kteří mají potenciál jimi být. Musím konstatovat, že nás příjemně překvapili a nezklamali. Je vidět, že jsou právoplatně členy ligového týmu a pokud budou na sobě dále poctivě pracovat, brzy se dostanou nebo i předčí úroveň hráčů z dnešního áčka.  Na závěr bych vyzdvihl soudržnost obou týmů, kluci se vzájemně upřímně podporovali a drželi všichni při sobě, i když se zrovna nedařilo. Pak je radost s takovým týmem pracovat i pro trenéry."

Zvláštní poděkování pro tiskového mluvčího, překladatele a navigátora výpravy Láďu Málka (děti hlavně ocenili jeho rychlý přesun nočním Bregenzem a Martina Resla st. který řešil s přehledem svym vlastním, všechny ostatni situace, které neplánovaně nastaly

Bodensee Pokal-Bregenz-Rakousko

Sestava „A“ : Málek – Píška, Vančura – Růžička, Paták, Spáčil, Rais – Čertek, Hybler, Resl

Sestava „B“ : Roček – Vejrosta, Šolta – Koryčánek, T. Hájek, Málek, Holý – Brázda, Zavadil, Vondra